دسته‌بندی نشده

مرسدس بنز AMG E53 کوپه و کابریولت مدل ۲۰۲۱ رسما معرفی شدند

مرسدس بنز AMG E53 کوپه و کابریوله مدل ۲۰۲۱ رسما معرفی شدند

مدل ۲۰۲۱ خانواده مرسدس بنز E کلاس دستخوش تغییرات بزرگی شده‌اند؛ امسال شاهد معرفی نسخه با طراحی خشن‌تر از سدان E کلاس بودیم و این موضوع درباره نسخه‌های کوپه و کابریولت و به تازگی نسخه AMG نیز صدق کرده است. مرسدس بنز AMG E53 کوپه و کابریولت مدل ۲۰۲۱ سرانجام با به‌روزرسانی‌هایی در بخش‌های بنیادی از جمله طراحی، فناوری و ایمنی معرفی شد. نمای جلوی به‌روزشده و زیبای نسخه‌ی اسپرت E کلاس، از نسخه‌های سدان و کوپه معمولی گرفته شده است.

مدل ۲۰۲۱ خانواده مرسدس بنز E

مدل ۲۰۲۱ خانواده مرسدس بنز E

 

 

چراغ‌های جلو LED استاندارد، چراغ‌های عقب جدید، جلوپنجره AMG Panamericana طرح جدید با پره های عمودی و رینگ‌های ۱۹ اینچی ۵ پر جدید (رینگ‌های ۲۰ اینچی به صورت سفارشی در دسترس هستند) برای هر دو نسخه کوپه و کابریولت مرسدس بنز AMG E53 ارائه می‌شوند. همچنین دو رنگ جدید آبی (Brilliant Blue Magno) و خاکستری (Graphite Grey Metallic) بدنه نیز برای مرسدس بنز AMG E53 کوپه و کابریولت مدل ۲۰۲۱ در دسترس خواهد بود. پکیج AMG Night نیز ویژگی‌هایی مانند قاب آینه‌های جانبی مشکی رنگ، برخی جزئات ظاهری و خروجی‌های گرومی اگزوز را اضافه می‌کند.

مرسدس بنز AMG E53 کوپه و کابریوله مدل ۲۰۲۱

 

پکیج AMG Carbon Fiber نیز آینه‌های جانبی فیبرکربنی، اسپویلر فیبرکربنی و بال صندوق فیبرکربنی را به ویژگی‌های مرسدس بنز AMG E53 کوپه و کابریدله مدل ۲۰۲۱ اضافه می‌کند. در داخل کابین ویژگی‌هایی نظیر آخرین نسخه سیستم اطلاعات‌سرگرمی MBUX مرسدس بنز همراه با نمایشگر ۱۲.۳ اینچی، کیلومترشمار دیجیتالی ۱۲.۳ اینچی، یک تاچ‌پد مدرن به جای نمونه قبلی، چرم MB-Tex faux صندلی‌ها با دوخت قرمز رنگ، چرم ناپا سفارشی صندلی‌ها ارائه می‌شوند.

 

پکیج AMG Carbon Fiber

پکیج AMG Carbon Fiber

پکیج AMG Carbon Fiber

 

 

 

 

تنها چیزی که در مرسدس بنز AMG E53 مدل ۲۰۲۱ تغییر نکرده، پیشرانه‌ آن است؛ هر دو نسخه کوپه و کابریولت با ۳ لیتری ۶ سیلندر خطی توربو که توان ۴۲۹ اسب بخاری و گشتاور ۵۲۰ نیوتون‌متری خود را از طریق یک گیربکس ۹ سرعته اتوماتیک به سیستم چهار چرخ متحرک 4Matic می‌رساند، ارائه می‌شوند. اما تفاوت کلیدی نسخه پایه مرشدس بنز E کلاس با نسخه‌های E53، وجود حالت رانندگی Sport Plus در نمونه اسپرت است.

مرسدس بنز AMG E53 مدل ۲۰۲۱

مرسدس بنز AMG E53 مدل ۲۰۲۱

مرسدس بنز AMG E53 مدل ۲۰۲۱

 

حالت Sport Plus شتاب‌گیری و تعویض دنده‌ها را بهبود بخشیده و در کنار آن ۵ حالت رانندگی Sport، Comfort، Slippery و Individual نیز وجود دارند. تمام نسخه‌های مرسدس بنز AMG E53 با سیستم تعلیق بادی AMG Ride Control Plus که امکان تنظیم ۳ حالت راننندگی Sport، Comfort و Sport Plus را فراهم می‌کند، ارائه می‌شوند. مردس هنوز به صورت رسمی قیمت دو نسخه کوپه و کابریولت این محصول اسپرت را اعلام نکرده، اما با توجه به قیمت مدل قبلشان، می‌توان به ترتیب برای آن‌ها قیمت پایه ۷۴ هزار و ۹۵۰ و ۸۰ هزار و ۳۵۰ دلاری را متصور شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *