دسته‌بندی نشده

انواع تیپ های پژو 206 صندوق دار (پژو 206 اس دی)

پژو 206 اس دی ( 206 sd ) یکی از با کیفیت ترین خودرو های داخلی است که توانسته در این چند سال رضایت خریداران را جلب کند و امروز یکی از پر فروش ترین خوردو های داخلی به حساب می آید.در این مقاله با کارشناس خودور سانیار همراه باشید تا با انواع تیپ های 206 اس دی آشنا شوید .

این خودرو به خاطر نکات مثبتی مثل ایمنی مناسب، شتاب خوب و مصرف پایین سوخت جزو پر فروش ترین خودرو های داخلی شده.

  پژو 206 اس دی اولین بار در سال 2006 با همکاری دو شرکت پژو و ایران خودرو معرفی شد و پژو 206 SD نام گرفت که مخفف کلمه Sedan  است و در 8 تیپ V19، V10 ،V9 ، V8، V6، V2، V1 و V20 تولید شده که در بین این 8 تیپ دو تیپ وی 2 و وی 10 دوگانه سوز و سایر تیپ ها بنزینی هستند. به همین دلیل این دو تیپ  حجم صندوق عقب کمتری نسبت به سایر تیپ ها دارند : 325 لیتر  و سایر تیپ ها 450 لیتر .

  تفاوت تیپ ها فقط به صندوق عقب و نوع سوخت آن ها خلاصه نمی شود و هر یک از تیپ ها دارای مشخصات فنی و با آپشن های متفاوتی عرضه می شوند که در ادامه می توانید جدول مقایسه امکانات ایمنی و آپشن های تمام تیپ های پژو 206 اس دی را مشاهده کنید.

 

عکس

 

مقایسه امکانات ایمنی ، تزئینات و آپشن های پژو 206 اس دی :

عکس.

مشخصات فنی 206 اس دی 2

 

 همانطور که در جدول مشاهده کردید در بین این 8 تیپ پژو 206 اس دی V8  نمونه ای کامل تر از سایر تیپ هاس  و پژو 206 اس دی V20 سطح پاییینتری نسبت به سایر تیپ ها دارد. در این بین فقط تیپ V9 اتوماتیک و سایر تیپ ها با گیربکس 5 سرعته دستی تولید می شوند و سه تیپ V6، V19 و V20 دارای موتوری با حجم 1.4 لیتر و 8 سوپاپ  و سایر تیپ ها مجهز به موتور 1.6 لیتری 16 سوپاپه هستند.

 

عکس

مقایسه مشخصات فنی :

عکس

مقایسه مصرف سوخت:

عکس

  همانطور که قبلا هم گفته شد پژو 206 صندوق دار در مجموع خودرویی کم مصرف است مخصوصا در مقایسه با دیگر خودرو های داخلی مانند پژو پارس و سمند که این نیز یک مزیت برای این خودروی محبوب به حساب می آید و از آنجا که اختلاف قیمتی ناچیز بین این مدل و پژو 206 هاچ بک هست اگر به دنبال خودرویی خانوادگی با مصرف کم و سواری نرم هستید پژو 206 صندوق دار V8 که دارای کاملترین تجهیزات و آپشن ها نسبت به سایر تیپ هاست به شما پیشنهاد میشود.

در آخر پیشنهاد می کنیم که اگر وقت یا تخصص کافی برای خرید خودرو ندارید بعد از اینکه خودروی مورد نظر خود را پیدا کردید با کارشناس خودرو سانیار تماس گرفته یا در وب سایت درخواست کارشناس خودرو نمایید تا در اولین فرصت کارشناس خودرو سانیار با شما تماس بگیرد و بعد از هماهنگی کارشناس خودرو در محل حاضر شود و نسبت به بررسی بدنه ، موتور ، گیربکس ، سنسورها و آپشن های خودرو اقدام نماید و در آخر گزارش مکتوب از خودروی مورد نظر به شما ارائه نماید تا با آرامش خیال خرید خود را انجام دهید .

 عکس

 عکس

عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *