کارشناسی خودرو سانیار

خروج
درخواست کارشناس به صورت تلفنی 02144259405 - 09120211289 ربات تلگرام

کارشناسی حرفه ای خودرو در محل

کارشناسی کامل فنی، بدنه و آپشن های خودرو

درخواست کارشناسی خودرو نمونه خودروهای کارشناسی شده
 • سانیار خودرو کارشناسی خودرو
 • سانیار خودرو کارشناسی خودرو
 • سانیار خودرو کارشناسی خودرو

دلایل نیاز به کارشناسی خودرو

خرید خودروکارکرده بدون کارشناسی خودرو کار پر خطری بوده و ممکن است منجر به هزینه‌های گزافی شود به همین منظور نباید دل به دریا زد و خودرو را بدون کارشناسی خریداری کرد. کلاهبرداری در خرید و فروش خودرو بسیار اتفاق می‌افتد و گاهی اوقات برخی از افراد خودروی چپی و تصادفی و دو تکه را به جای خودرو سالم می‌فروشند و یا اطلاعات و کارکرد آن را دستکاری می‌کنند که این موارد توسط افراد آماتور قابل تشخیص نیست و کارشناسان خودرو می‌توانند به راحتی و بدون جهت گیری مشکلات خودرو را تشخیص دهند.باید در نظر داشته باشید که در صنعت خودرو کشور، تعمیرکاران فراوانی وجود دارند که می‌توانند ظاهر یک خودرو تصادفی را تا حد زیادی اصلاح کرده و آن را به عنوان یک ماشین کم کارکرد و سالم به فروش برسانند.مطمئنا تشخیص چنین خودروهایی از توان اغلب افراد خارج است؛ به همین دلیل در این مواقع، برای شناسایی نقاط ترمیم یا تعویض شده به کمک یک کارشناس مجرب جهت کارشناسی خودرو نیاز پیدا خواهید کرد. مطالعه بیشتر

کارشناسی خودرو
تست کارشناسی خودرو

چه بخش هایی از خودرو توسط کارشناسان سانیار خودرو مورد بررسی دقیق قرار میگیرد ؟

 کارشناسی رنگ و بدنه خودرو : در قسمت بدنه این بازدید شامل کارشناسی کامل بدنه خودرو ، سقف و ستون شاسی جلو و عقب و گزارش هر نوع رنگ شدگی ، تعویض ،صافکاری بدون رنگ ، خط و خش و غیره می شود . بازدید بدنه خودرو با استفاده از تجهیزات دیجیتال و حرفه ای و تجربه بالای کارشناس در تشخیص رنگ خودرو به صورت چشمی انجام می شود و گزارش کارشناسی خودرو در قسمت رنگ و بدنه شامل ضمانت نامه می باشد.

کارشناسی موتور و فنی: بازدید کامل موتور و تست موتور در حالت سرد و گرم ، اطمینان از کارکرد صحیح موتور ، عدم کمپرس موتور ، عدم روغن ریزی موتور ، تست دمای موتور و اطمینان از عملکرد درست سیستم خنک کننده ، اطمینان از عدم وجود صدای غیرعادی موتور ، بازدید واشر در سوپاپ و واشر سرسیلندر ، اطمینان از عدم نشتی روغن گیربکس ، روغن موتور ، روغن هیدرولیک ، بازدید رادیاتور و عدم نشتی آب ، بررسی دود اگزوز ، بازدید باتری و دینام و اطمینان از شارژ دهی مناسب ، تست دیاگ و گزارش خطاهای خودرو ، بررسی کارکرد واقعی خودرو ، بازدید و کارشناسی زیربندی خودرو ، تست آپشن ها و مایعات خودرو 

کارشناسی آپشن و تجهیزات جانبی خودرو: در قسمت آپشن بسته به نوع خودرو تمام تجهیزات خودرو ضمن تست از طریق دستگاه دیاگ به صورت دستی توسط کارشناس خودرو مورد کارشناسی قرار می گیرد . تجهیزات ایمنی خودرو از قبیل ایربگ ها ، سیستم کنترل پایداری خودرو، ترمز ای بی اس، کمربند های ایمنی ، کارشناسی تمامی سنسورها و سیستم صوتی و تهویه مطبوع خودرو ، بازدید وضعیت داخلی اطاق خودرو تنظیمات مربوط به صندلی ها و فرمان و بالابر شیشه ها ، اطمینان از عملکرد صحیح سیستم روشنایی خودرو

تست رانندگی: در کارشناسی فنی خودرو بسیاری از ایرادات خودرو فقط در زمان حرکت امکان تشخیص دقیق را دارد به همین دلیل کارشناس سانیار خودرو اقدام به تست رانندگی می کند. بازدید سیستم تعلیق و جلوبندی کارکرد موتور در دور موتور بالا عدم لرزش و صدای اضافی اطاق ، تعویض صحیح دنده و نبود ایراد در سیستم گیربکس و سیستم موتور ، بازدید سیستم ترمز ، شتاب گیری خودرو و سیستم هیدرولیک فرمان ، سالم بودن لاستیک های خودرو از مواردی است که در تست رانندگی گزارش می شود.

 • در جلو سمت راننده
 • در جلو سمت شاگرد
 • در عقب سمت راننده
 • در عقب سمت شاگرد
 • در صندوق در موتور
 • گلگیر جلو سمت راننده
 • گلگیر جلو سمت شاگرد
 • گلگیر عقب سمت راننده
 • گلگیر عقب سمت شاگرد
 • ستون جلو سمت راننده
 • ستون جلو سمت شاگرد
 • ستون عقب سمت راننده
 • ستون عقب سمت شاگرد
 • ستون وسط سمت راننده
 • ستون وسط سمت شاگرد
 • رکاب سمت راننده
 • رکاب سمت شاگرد
 • سقف شاسی جلو شاسی عقب

هزینه کارشناسی خودرو

هزینه کارشناس خودرو در محل توسط کارشناسان سانیار خودرو

در مورد قیمت کارشناسی خودرو | هزینه کارشناسی خودرو بیشتر بدانیم – احتمالا برای شما هم پیش آمده است که با توجه شرایط موجود و با در نظر گرفتن بودجه مشخصی نیازمند خرید یک خودروی مناسب برای استفاده خود و خانواده خود باشید . اگر قصد خرید خودروی دست دوم داریم پیشنهاد میشود مقاله دلایل نیاز به کارشناس خودرو را که در بخش اخبار و مقالات آمده را حتما مطالعه بفرمایید . در نظر داشته باشید که با توجه به صادق نبودن بخش عمده ای از فروشندگان خودروی دست دوم، قبل از خرید خودروی مد نظر خود حتما از یک کارشناس خودروی خبره درخواست نمایید که ماشین انتخابی شما رو از نظر رنگ، بدنه، فنی، کیلومتر و آپشن ها بررسی کند.

کارشناس خودرو ( سانیار خودرو ) با سال ها تجربه در زمینه کارشناسی خودرو و با بهره گیری از کارشناسان مجرب و کار آزموده مطمئن ترین راه برای خرید خودروی دست دوم سالم هست که میتواند شما را در راه خرید ماشین دست دوم سالم شما همراهی نماید.


توجه داشته باشید که در سایت کارشناس خودرو ( سانیار خودرو ) قیمت کارشناسی خودرو، کاملا ثابت بوده و هیچ هزینه دیگری مانند مالیات بر ارزش افزوده و غیره ، غیر از هزینه مصوب دریافت نمی گردد.

هزینه ایاب و ذهاب کارشناسان خودرو ( سانیار خودرو ) در شهر تهران، برای مشتریان محترم رایگان بوده و تمامی هزینه های رفت و آمد بر عهده سایت کارشناس خودرو ( سانیار خودرو ) خواهد بود  .

هزینه کارشناسی خودروهای زیر 250 میلیون تومان : دویست و پنجاه هزارتومان

هزینه کارشناسی خودروهای بالای 250 میلیون تومان : یک هزارم از قیمت کارشناسی خودرو

 resource vin check1

خرید و فروش خودرو مخصوصا در شرایط تورمی و نوسانات شدیدی که در این روزها با آن مواجه هستیم کاری پراسترس محسوب می شود.

 با بالارفتن قیمت ها انتخاب خودرو روز به روز سخت تر شده و برای خرید خودرو نیازمند آگاهی و اطلاعات کافی هستیم. برای آگاهی از سلامت فنی خودرو نیاز به کارشناسی خودرو قبل از خرید آن داریم.

کارشناس خودرو چه مواردی را در هنگام کارشناسی مورد بررسی قرار می دهد؟

. سلامت فنی و بدنه خودرو

بسیاری از افراد این تصور را دارند که با توجه به سابقه رانندگی و آشنایی با بخش های فنی خودرو توانایی بررسی خودرو را از لحاظ فنی و بررسی بدنه دارند اما در حقیقت برای بررسی دقیق بدنه خودرو و بخش های فنی نیاز به مهارت و تجربه بسیاری است که برای این کار باید از کارشناسان خودرو کمک بگیریم.

باید به این موضوع دقت کنید که حتی خودروی صفر کیلومتری که خریداری می کنید نیز ممکن است دارای رنگ شدگی باشد و بهتر است قبل از تحویل گرفتن خودرو صفر کیلومتر از یک کارشناس خودرو کمک بگیرید.

کارشناسان با توجه به رنگ، سلامت بدنه ماشین، صافکاری و سوابق تصادف و … اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهند. برای خیلی از افراد پیش می آید که کارشناسی را در این زمینه نشناسند که می توانند از سایت هایی مثل: «کارشناس خودرو سانیار» برای این کار کمک بگیرند .

تست رنگ و بدنه خودرو

کارشناسی رنگ خودرو به وسیله دستگاه های دیجیتالی تشخیص رنگ انجام خواهد شد. به وسیله این دستگاه هرگونه رنگ شدگی یا ضربه وارد شده به بدنه خودرو قابل تشخیص خواهد بود. باید به این نکته دقت داشته باشید که ضربات وارد شده به خودرو در قیمت خودرو تاثیر گذار است و می تواند تا میلیون ها تومان از ارزش خودرو بکاهد.

بخش های مهم در کارشناسی رنگ خودرو

بررسی سقف، شاسی و ستون ها : این بخش ها، اسکلت خودرو را تشکیل می دهند و اغلب در زمان تصادف ها و آسیب های شدید این بخش ها دچار آسیب دیدگی می شوند.آسیب دیدگی در بخش سقف، ستون و شاسی خودرو تاثیر بسیار زیادی در تعیین قیمت خودرو دارد. رنگ خودردگی در قسمت سقف می تواند نشانه ای از واژگون شدن خودرو باشد و آسیب در بخش های ستون و شاسی ها نشان از تصادفات شدید از طرفین یا بخش های عقب و جلو ماشین است.

 سپر، صندوق عقب، کاپوت، درها و گلگیرها : این بخش ها نشان دهنده ظاهر خودرو هستند و در معرض آسیب دیدگی بیشتری نسبت به سایر نقاط قرار دارند و کوچکترین ضربه اثر خود را بر روی این بخش ها نشان می دهد. کارشناس رنگ خودرو در زمان بررسی خودرو مورد نظر باید به بررسی رنگ شدگی یا تعویض شدن قطعات این بخش ها بپردازد. همانطور که متوجه شدید یک تشخیص درست می تواند از ضرر شما جلوگیری کند. بهره گیری از دانش یک کارشناس تشخیص رنگ به همین علت اهمیت پیدا می کند.

. کارشناسی فنی، موتور و گیربکس

با افزایش قیمت خودرو هزینه تعمیر بخش های فنی خودرو نیز دچار افزایش قیمت شدید شده و ممکن است هزینه زیادی برای مالک خودرو بر عهده داشته باشد.

بسیاری از دلال های بازار خودرو بدون رفع ایرادات اساسی و فقط با تعمیر جزیی و رسیدگی به ظاهر خودرو ، به فروش خودرو می پردازند و با این کار فرد خریدار دچار ضرر هنگفتی خواهد شد.به همین دلیل کارشناسی فنی خودرو قبل از خرید آن امری ضروری است.

برای اینکه کارشناس خودرو بتواند بخش های فنی خودرو را بررسی و کارشناسی کند نیاز به دانش فنی و مهارت در بخش مکانیکی خودرو دارد. کارشناس خودرو باید برای بررسی علاوه بر کنترل خودرو نسبت به هرگونه صدا یا لرزش بیش از حد دقت بالا داشته باشد و بتواند آن را تشخیص دهد و برای خریدار خودرو آن را شرح دهد.

در خودروهای پیشرفته می‌شود توسط دیاگ تا قسمتی به مشکلات فنی خودرو پی برد ولی این تصور اشتباه و غلطی است که برخی می‌گویند با تستِ دیاگ تمام مشکلات خودرو مشخص می‌شود! بیشتر مشکلات خودرو فقط توسط تست رانندگی توسط کارشناس خودرو پیدا و مشخص می‌شوند.

کارشناسی فنی خودرو را می توان در 4 بخش زیر خلاصه نمود:

الف) کارشناسی موتور خودرو

ب) کارشناسی گیربکس

ج) کارشناسی جلوبندی خودرو

د) تست دیاگ

کارشناس خودرو سانیار 3

. مشکلات رایج موتور که از دیدِ ما مخفی است!

مشکل روغن سوزی، دفرم شدن رینگ، پیستون و … از جمله چیزهایی است که برای تعمیر و اصلاح آنها در شرایط فعلی باید هزینه های گزافی را متحمل شویم. در زمان خرید و فروش خودرو، ممکن است که برخی از کلاهبرداران و دلالان با ترفندهایی به رفع این مشکلات برای مدت زمان محدود نمایند. به همین دلیل بسیار ضروری است که این بخش ها توسط یک فرد با تجربه صورت پذیرد.

. تست دیاگ

امروزه اغلب خودروها دارای کامپیوتری هستند که نقش جعبه سیاه خودرو را بر عهده دارد. در این سیستم اطلاعات اساسی و حیاتی خودرو ثبت و بررسی می شوند. از جمله این اطلاعات می توان به بررسی عمل کردن سنسورهای خودرو، مسافت طی شده، مشکلات اساسی و برقی خودرو و... اشاره نمود.

تمامی این اطلاعات با استفاده از دستگاهی به نام دیاگ قابل مشاهده است. کارشناس خودرو در هنگام کارشناسی خودرو با استفاده از دستگاه دیاگ می تواند بسیاری از مشکلات موجود در خودرو را تشخیص دهد. به همین دلیل پیشنهاد می شود که قبل از خرید خودرو حتما تست دیاگ را انجام دهید.

۲۰۲۰۱۰۱۶ ۲۰۰۴۲۲

کارشناسی مطمئن در برابرِ کلاهبرداران خودرو!

با نگاه کردن به قیمت خودروها می توان حدس زد که توان بسیاری از مردم برای خرید خودرو صفر کیلومتر کاهش یافته و به دنبال خرید خودرو کارکرده هستند.

به همین دلیل کلاهبرداران خودرو تلاش دارند خودروهایی که دارای مشکلات فنی بسیار هستند را با قیمت نازل خریداری کرده و با رفع جزیی عیوب آن به عنوان یک خودرو سالم به فروش برسانند. کلاهبرداران باعث می‌شوند تا معامله‌ی ما به اتفاقی ناگوار تبدیل شود و خریدار خودرو دچار ضررهای هنگفتی گردد.

کارشناسی خودرو قبل از خرید خودرو به شما کمک می‌کند تا خودرو را بدون نگرانی از مشکلات آتی و متحمل شدن مخارج اضافی خریداری نمائید.

خرید خودرو بدون کارشناسی و فقط با تکیه بر تجربیات شخصی می‌تواند در آینده هزینه‌های زیادی برای شما در بر داشته باشد در حالی که با صرف هزینه بسیار اندک می‌تواند از به وجود آمدن این مخارج جلوگیری نمائید.

وب سایت کارشناس خودرو سانیار با ارائه خدمات کارشناسی خودرو در محل یکی از پیشروترین شرکت‌های کارشناسی خودرو در زمینه تشخیص رنگ خودرو، کارشناسی بدنه خودرو، کارشناسی فنی و گیربکس، بررسی آپشن ها، تست رانندگی و دیاگ است و به شما کمک می‌کند تا به راحتی و بدون دغدغه خودرو مورد نظر خود را خریداری نمائید.

برای ثبت درخواست کارشناسی خودرو کافی است در قسمت ثبت درخواست کارشناسی بالای صفحه و یا با تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن کارشناس خودرو سانیار به محل اعزام شده و خودرو مورد نظر را مورد بررسی قرار دهند و در آخر گزارش مکتوب از وضعیت خودروی مورد نظر شما ارائه می نمایند .

همچنین بخوانید