کارشناسی خودرو سانیار

خروج
درخواست کارشناس به صورت تلفنی 02144259405 - 09120211289 ربات تلگرام

کارشناسی حرفه ای خودرو در محل

کارشناسی کامل فنی، بدنه و آپشن های خودرو

درخواست کارشناسی خودرو نمونه خودروهای کارشناسی شده
 • سانیار خودرو کارشناسی خودرو
 • سانیار خودرو کارشناسی خودرو
 • سانیار خودرو کارشناسی خودرو

دلایل نیاز به کارشناسی خودرو

خرید خودروکارکرده بدون کارشناسی خودرو کار پر خطری بوده و ممکن است منجر به هزینه‌های گزافی شود به همین منظور نباید دل به دریا زد و خودرو را بدون کارشناسی خریداری کرد. کلاهبرداری در خرید و فروش خودرو بسیار اتفاق می‌افتد و گاهی اوقات برخی از افراد خودروی چپی و تصادفی و دو تکه را به جای خودرو سالم می‌فروشند و یا اطلاعات و کارکرد آن را دستکاری می‌کنند که این موارد توسط افراد آماتور قابل تشخیص نیست و کارشناسان خودرو می‌توانند به راحتی و بدون جهت گیری مشکلات خودرو را تشخیص دهند.باید در نظر داشته باشید که در صنعت خودرو کشور، تعمیرکاران فراوانی وجود دارند که می‌توانند ظاهر یک خودرو تصادفی را تا حد زیادی اصلاح کرده و آن را به عنوان یک ماشین کم کارکرد و سالم به فروش برسانند.مطمئنا تشخیص چنین خودروهایی از توان اغلب افراد خارج است؛ به همین دلیل در این مواقع، برای شناسایی نقاط ترمیم یا تعویض شده به کمک یک کارشناس مجرب جهت کارشناسی خودرو نیاز پیدا خواهید کرد. مطالعه بیشتر

کارشناسی خودرو
تست کارشناسی خودرو

چه بخش هایی از خودرو توسط کارشناسان سانیار خودرو مورد بررسی دقیق قرار میگیرد ؟

 کارشناسی رنگ و بدنه خودرو : در قسمت بدنه این بازدید شامل کارشناسی کامل بدنه خودرو ، سقف و ستون شاسی جلو و عقب و گزارش هر نوع رنگ شدگی ، تعویض ،صافکاری بدون رنگ ، خط و خش و غیره می شود . بازدید بدنه خودرو با استفاده از تجهیزات دیجیتال و حرفه ای و تجربه بالای کارشناس در تشخیص رنگ خودرو به صورت چشمی انجام می شود و گزارش کارشناسی خودرو در قسمت رنگ و بدنه شامل ضمانت نامه می باشد.

کارشناسی موتور و فنی: بازدید کامل موتور و تست موتور در حالت سرد و گرم ، اطمینان از کارکرد صحیح موتور ، عدم کمپرس موتور ، عدم روغن ریزی موتور ، تست دمای موتور و اطمینان از عملکرد درست سیستم خنک کننده ، اطمینان از عدم وجود صدای غیرعادی موتور ، بازدید واشر در سوپاپ و واشر سرسیلندر ، اطمینان از عدم نشتی روغن گیربکس ، روغن موتور ، روغن هیدرولیک ، بازدید رادیاتور و عدم نشتی آب ، بررسی دود اگزوز ، بازدید باتری و دینام و اطمینان از شارژ دهی مناسب ، تست دیاگ و گزارش خطاهای خودرو ، بررسی کارکرد واقعی خودرو ، بازدید و کارشناسی زیربندی خودرو ، تست آپشن ها و مایعات خودرو 

کارشناسی آپشن و تجهیزات جانبی خودرو: در قسمت آپشن بسته به نوع خودرو تمام تجهیزات خودرو ضمن تست از طریق دستگاه دیاگ به صورت دستی توسط کارشناس خودرو مورد کارشناسی قرار می گیرد . تجهیزات ایمنی خودرو از قبیل ایربگ ها ، سیستم کنترل پایداری خودرو، ترمز ای بی اس، کمربند های ایمنی ، کارشناسی تمامی سنسورها و سیستم صوتی و تهویه مطبوع خودرو ، بازدید وضعیت داخلی اطاق خودرو تنظیمات مربوط به صندلی ها و فرمان و بالابر شیشه ها ، اطمینان از عملکرد صحیح سیستم روشنایی خودرو

تست رانندگی: در کارشناسی فنی خودرو بسیاری از ایرادات خودرو فقط در زمان حرکت امکان تشخیص دقیق را دارد به همین دلیل کارشناس سانیار خودرو اقدام به تست رانندگی می کند. بازدید سیستم تعلیق و جلوبندی کارکرد موتور در دور موتور بالا عدم لرزش و صدای اضافی اطاق ، تعویض صحیح دنده و نبود ایراد در سیستم گیربکس و سیستم موتور ، بازدید سیستم ترمز ، شتاب گیری خودرو و سیستم هیدرولیک فرمان ، سالم بودن لاستیک های خودرو از مواردی است که در تست رانندگی گزارش می شود.

 • در جلو سمت راننده
 • در جلو سمت شاگرد
 • در عقب سمت راننده
 • در عقب سمت شاگرد
 • در صندوق در موتور
 • گلگیر جلو سمت راننده
 • گلگیر جلو سمت شاگرد
 • گلگیر عقب سمت راننده
 • گلگیر عقب سمت شاگرد
 • ستون جلو سمت راننده
 • ستون جلو سمت شاگرد
 • ستون عقب سمت راننده
 • ستون عقب سمت شاگرد
 • ستون وسط سمت راننده
 • ستون وسط سمت شاگرد
 • رکاب سمت راننده
 • رکاب سمت شاگرد
 • سقف شاسی جلو شاسی عقب

هزینه کارشناسی خودرو

هزینه کارشناس خودرو در محل توسط کارشناسان سانیار خودرو

در مورد قیمت کارشناسی خودرو | هزینه کارشناسی خودرو بیشتر بدانیم – احتمالا برای شما هم پیش آمده است که با توجه شرایط موجود و با در نظر گرفتن بودجه مشخصی نیازمند خرید یک خودروی مناسب برای استفاده خود و خانواده خود باشید . اگر قصد خرید خودروی دست دوم داریم پیشنهاد میشود مقاله دلایل نیاز به کارشناس خودرو را که در بخش اخبار و مقالات آمده را حتما مطالعه بفرمایید . در نظر داشته باشید که با توجه به صادق نبودن بخش عمده ای از فروشندگان خودروی دست دوم، قبل از خرید خودروی مد نظر خود حتما از یک کارشناس خودروی خبره درخواست نمایید که ماشین انتخابی شما رو از نظر رنگ، بدنه، فنی، کیلومتر و آپشن ها بررسی کند.

کارشناس خودرو ( سانیار خودرو ) با سال ها تجربه در زمینه کارشناسی خودرو و با بهره گیری از کارشناسان مجرب و کار آزموده مطمئن ترین راه برای خرید خودروی دست دوم سالم هست که میتواند شما را در راه خرید ماشین دست دوم سالم شما همراهی نماید.


توجه داشته باشید که در سایت کارشناس خودرو ( سانیار خودرو ) قیمت کارشناسی خودرو، کاملا ثابت بوده و هیچ هزینه دیگری مانند مالیات بر ارزش افزوده و غیره ، غیر از هزینه مصوب دریافت نمی گردد.

هزینه ایاب و ذهاب کارشناسان خودرو ( سانیار خودرو ) در شهر تهران، برای مشتریان محترم رایگان بوده و تمامی هزینه های رفت و آمد بر عهده سایت کارشناس خودرو ( سانیار خودرو ) خواهد بود  .

هزینه کارشناسی خودروهای زیر 400 میلیون تومان : چهارصد هزارتومان

هزینه کارشناسی خودروهای بالای 400 میلیون تومان : یک هزارم از قیمت کارشناسی خودرو

کارشناس خودروی سانیار 2

قبل از خرید خودروی دست دوم به کارشناسی خودرو نیاز است، چرا که ایراداتی در خودرو می باشد که افراد عادی از آن بی اطلاع هستند. کارشناسی خودرو باید به طور دقیق انجام پذیرد تا ایرادات خودرو مشخص گردد. در کارشناسی خودرو کارشناسانی هستند که کار عیب یابی را از خودرو مورد نظر انجام می دهند. کارشناسان خودروی

سانیار از جمله کارشناسانی هستند که در امر کارشناسی خودرو به طور دقیق وارد عمل می شوند و ایرادات خودرو را پیدا و ارائه می دهند. در کارشناسی خودرو جهت بدست آوردن ایرادات خودرو حتما از یک کارشناس خودرو باید کمک گرفت چرا که افرادی هستند که به طور زیرکانه دست به خرابکاری خودرو زده اند و یک فرد عادی قابلیت پیدا کردن آن عیب را ندارد. در امر کارشناسی خودرو، کارشناسان خودرو متوجه می شوند که خودرو تصادفی است یا خیر و چه نقص هایی دارد. کارشناسان خودرو با استفاده از امکانات و دستگاه های متنوع و همچنین با هوش بالا ایرادات خودرو را پیدا می کنند. پس در هنگام خرید خودرو این نکته نباید فراموش شود که قبل از خرید باید عملیات کارشناسی خودرو توسط کارشناس خودروی خبره که کارشناس خودروی سانیار یکی از این نمونه کارشناسان خبره است، انجام شود. اگر ایراداتی توسط کارشناس خودرو از خودروی شخصی پیدا شد، حتما باید آن ایرادات را رفع کرد، چرا که با رفع نکردن این ایرادات حادثه های خطرناکی رخ می دهد.

کارشناس خودرو سانیار 3

کارشناس خودروی سانیار

کارشناسان خودروی سانیار بخش های متفاوتی از خودرو را به صورت جدا بررسی و عیب یابی می کنند. این بخش ها عبارت اند از:

بخش های رنگ و بدنه خودرو: در امر کارشناسی خودرو در بخش بدنه و رنگ، کارشناسان خودرو ایراداتی مانند رنگ شدگی خودرو و خط و خش روی خودرو و صافکاری و بخش های جلو و عقب و سقف و ستون شاسی خودرو را مورد بررسی قرار می دهد و پیدا می کنند. در این امر کارشناسی خودرو، کارشناسان خودرو را از لحاظ ظاهری به طور دقیق و کامل مورد بررسی قرار می دهند

بخش های فنی و موتوری خودرو: در امر کارشناسی خودرو در بخش فنی و موتوری، کارشناسان موتور را به طور دقیق مورد بررسی قرار می دهند و ایراداتی از قبیل روغن ریزی ، گرم شدن زیاد موتور، سیستم خنک کننده موتور، سیستم رادیاتور و دود اگزوز و ... را پیدا می کنند. بخش موتوری موتور یکی از مهم ترین بخش های خودرو است که حتما باید مورد بررسی کامل قرار گیرد و ایرادات آن به طور دقیق پیدا شود. در امر کارشناسی خودرو در بخش فنی و موتوری باید از کارشناسان خبره و باهوش استفاده شود و کارشناس خودروی سانیار از این نوع کارشناسان می باشد، چرا که در یک بی احتیاطی و ندیدین عیبی در بخش موتوری باعث خسارات زیادی خواهد شد.

بخش های جانبی و آپشن های خودرو: در کارشناسی بخش های جانبی خودرو همه ی تجهیزات خودرو اعم از سیستم بالابر شیشه ها، سیستم صوتی، سیستم تهویه، فرمان، سیستم های ایمنی مانند کمربند ایمنی و ایربگ و ... مورد بررسی قرار می گیرد.این بررسی از طریق دستگاه دیاگ هم انجام می شود و سلامت اجزای جانبی خودرو هم از دستگاه دیاگ مشخص می شود.

بخش هایی در تست رانندگی: بسیاری از ایرادات در بخش رانندگی معلوم می شود و کارشناسان از طریق تست رانندگی، بخش هایی همچون سیستم تعلیق خودرو، شتاب گیری، نحوه عملکرد گیربکس و ... را مورد بررسی قرار می دهند و عیب یابی می کنند. در امور کارشناسی خودرو باید خودرو را از تمام لحاظ، چه ظاهری و چه فنی و داخلی مورد بررسی قرار داد و از سلامت خودرو آگاهی لازم را داشت. در هنگام عیب یابی می بایست تمام بخش های خودرو را با امکانات موجود مانند دستگاه دیاگ مورد بررسی قرار داد. در کارشناسی فنی خودرو باید موتور را از تمام لحاظ و در تمام شرایط، مانند شرایط سرمایی بالا و گرمایی مورد تست و بررسی قرار داد. خودرویی مناسب است که از تمام کارشناسی های خودرو اعم از کارشناسی فنی خودرو و کارشناسی ظاهری خودرو و ... با کمترین ایراد شناخته شود. برای خرید خودروی دست دوم باید از کارشناسان خودرو استفاده کرد که کارشناسان سانیار از دسته کارشناسان خبره میباشند.

 ۱۱۵۵۰۶

 

در کارشناسی خودرو هیچ عیبی را نباید باقی گذاشت و تمام عیوب و ایرادات خودرو را به صورت گزارش باید تهیه کرد تا ایرادات خودرو به طور مشخص و واضح باشد. تهیه گزارش دقیق به عهده ی کارشناسان می باشد که کارشناسان این ایرادات را جز به جز نوشته اند تا مشتری ایرادات خودرو را بشناسد.

 

مقالات پیشنهادی کارشناس خودرو برای شما