کارشناسی خودرو سانیار

خروج
درخواست کارشناس به صورت تلفنی 02144259405 - 09120211289 ربات تلگرام

کارشناسی حرفه ای خودرو در محل

کارشناسی کامل فنی، بدنه و آپشن های خودرو

درخواست کارشناسی خودرو نمونه خودروهای کارشناسی شده
 • سانیار خودرو کارشناسی خودرو
 • سانیار خودرو کارشناسی خودرو
 • سانیار خودرو کارشناسی خودرو

دلایل نیاز به کارشناسی خودرو

خرید خودروکارکرده بدون کارشناسی خودرو کار پر خطری بوده و ممکن است منجر به هزینه‌های گزافی شود به همین منظور نباید دل به دریا زد و خودرو را بدون کارشناسی خریداری کرد. کلاهبرداری در خرید و فروش خودرو بسیار اتفاق می‌افتد و گاهی اوقات برخی از افراد خودروی چپی و تصادفی و دو تکه را به جای خودرو سالم می‌فروشند و یا اطلاعات و کارکرد آن را دستکاری می‌کنند که این موارد توسط افراد آماتور قابل تشخیص نیست و کارشناسان خودرو می‌توانند به راحتی و بدون جهت گیری مشکلات خودرو را تشخیص دهند.باید در نظر داشته باشید که در صنعت خودرو کشور، تعمیرکاران فراوانی وجود دارند که می‌توانند ظاهر یک خودرو تصادفی را تا حد زیادی اصلاح کرده و آن را به عنوان یک ماشین کم کارکرد و سالم به فروش برسانند.مطمئنا تشخیص چنین خودروهایی از توان اغلب افراد خارج است؛ به همین دلیل در این مواقع، برای شناسایی نقاط ترمیم یا تعویض شده به کمک یک کارشناس مجرب جهت کارشناسی خودرو نیاز پیدا خواهید کرد. مطالعه بیشتر

کارشناسی خودرو
تست کارشناسی خودرو

چه بخش هایی از خودرو توسط کارشناسان سانیار خودرو مورد بررسی دقیق قرار میگیرد ؟

 کارشناسی رنگ و بدنه خودرو : در قسمت بدنه این بازدید شامل کارشناسی کامل بدنه خودرو ، سقف و ستون شاسی جلو و عقب و گزارش هر نوع رنگ شدگی ، تعویض ،صافکاری بدون رنگ ، خط و خش و غیره می شود . بازدید بدنه خودرو با استفاده از تجهیزات دیجیتال و حرفه ای و تجربه بالای کارشناس در تشخیص رنگ خودرو به صورت چشمی انجام می شود و گزارش کارشناسی خودرو در قسمت رنگ و بدنه شامل ضمانت نامه می باشد.

کارشناسی موتور و فنی: بازدید کامل موتور و تست موتور در حالت سرد و گرم ، اطمینان از کارکرد صحیح موتور ، عدم کمپرس موتور ، عدم روغن ریزی موتور ، تست دمای موتور و اطمینان از عملکرد درست سیستم خنک کننده ، اطمینان از عدم وجود صدای غیرعادی موتور ، بازدید واشر در سوپاپ و واشر سرسیلندر ، اطمینان از عدم نشتی روغن گیربکس ، روغن موتور ، روغن هیدرولیک ، بازدید رادیاتور و عدم نشتی آب ، بررسی دود اگزوز ، بازدید باتری و دینام و اطمینان از شارژ دهی مناسب ، تست دیاگ و گزارش خطاهای خودرو ، بررسی کارکرد واقعی خودرو ، بازدید و کارشناسی زیربندی خودرو ، تست آپشن ها و مایعات خودرو 

کارشناسی آپشن و تجهیزات جانبی خودرو: در قسمت آپشن بسته به نوع خودرو تمام تجهیزات خودرو ضمن تست از طریق دستگاه دیاگ به صورت دستی توسط کارشناس خودرو مورد کارشناسی قرار می گیرد . تجهیزات ایمنی خودرو از قبیل ایربگ ها ، سیستم کنترل پایداری خودرو، ترمز ای بی اس، کمربند های ایمنی ، کارشناسی تمامی سنسورها و سیستم صوتی و تهویه مطبوع خودرو ، بازدید وضعیت داخلی اطاق خودرو تنظیمات مربوط به صندلی ها و فرمان و بالابر شیشه ها ، اطمینان از عملکرد صحیح سیستم روشنایی خودرو

تست رانندگی: در کارشناسی فنی خودرو بسیاری از ایرادات خودرو فقط در زمان حرکت امکان تشخیص دقیق را دارد به همین دلیل کارشناس سانیار خودرو اقدام به تست رانندگی می کند. بازدید سیستم تعلیق و جلوبندی کارکرد موتور در دور موتور بالا عدم لرزش و صدای اضافی اطاق ، تعویض صحیح دنده و نبود ایراد در سیستم گیربکس و سیستم موتور ، بازدید سیستم ترمز ، شتاب گیری خودرو و سیستم هیدرولیک فرمان ، سالم بودن لاستیک های خودرو از مواردی است که در تست رانندگی گزارش می شود.

 • در جلو سمت راننده
 • در جلو سمت شاگرد
 • در عقب سمت راننده
 • در عقب سمت شاگرد
 • در صندوق در موتور
 • گلگیر جلو سمت راننده
 • گلگیر جلو سمت شاگرد
 • گلگیر عقب سمت راننده
 • گلگیر عقب سمت شاگرد
 • ستون جلو سمت راننده
 • ستون جلو سمت شاگرد
 • ستون عقب سمت راننده
 • ستون عقب سمت شاگرد
 • ستون وسط سمت راننده
 • ستون وسط سمت شاگرد
 • رکاب سمت راننده
 • رکاب سمت شاگرد
 • سقف شاسی جلو شاسی عقب

هزینه کارشناسی خودرو

هزینه کارشناس خودرو در محل توسط کارشناسان سانیار خودرو

در مورد قیمت کارشناسی خودرو | هزینه کارشناسی خودرو بیشتر بدانیم – احتمالا برای شما هم پیش آمده است که با توجه شرایط موجود و با در نظر گرفتن بودجه مشخصی نیازمند خرید یک خودروی مناسب برای استفاده خود و خانواده خود باشید . اگر قصد خرید خودروی دست دوم داریم پیشنهاد میشود مقاله دلایل نیاز به کارشناس خودرو را که در بخش اخبار و مقالات آمده را حتما مطالعه بفرمایید . در نظر داشته باشید که با توجه به صادق نبودن بخش عمده ای از فروشندگان خودروی دست دوم، قبل از خرید خودروی مد نظر خود حتما از یک کارشناس خودروی خبره درخواست نمایید که ماشین انتخابی شما رو از نظر رنگ، بدنه، فنی، کیلومتر و آپشن ها بررسی کند.

کارشناس خودرو ( سانیار خودرو ) با سال ها تجربه در زمینه کارشناسی خودرو و با بهره گیری از کارشناسان مجرب و کار آزموده مطمئن ترین راه برای خرید خودروی دست دوم سالم هست که میتواند شما را در راه خرید ماشین دست دوم سالم شما همراهی نماید.


توجه داشته باشید که در سایت کارشناس خودرو ( سانیار خودرو ) قیمت کارشناسی خودرو، کاملا ثابت بوده و هیچ هزینه دیگری مانند مالیات بر ارزش افزوده و غیره ، غیر از هزینه مصوب دریافت نمی گردد.

هزینه ایاب و ذهاب کارشناسان خودرو ( سانیار خودرو ) در شهر تهران، برای مشتریان محترم رایگان بوده و تمامی هزینه های رفت و آمد بر عهده سایت کارشناس خودرو ( سانیار خودرو ) خواهد بود  .

هزینه کارشناسی خودروهای زیر 400 میلیون تومان : چهارصد هزارتومان

هزینه کارشناسی خودروهای بالای 400 میلیون تومان : یک هزارم از قیمت کارشناسی خودرو

کارشناس خودرو در محل یکی از خدماتی است که امروزه توسط شرکتهای خدمات خودرو به مشتریان عرضه می گردد. اطمینان از صحت و سلامت خود همواره یکی از دغدغه های خریداران خودرو بشمار می رود. خریداران خودرو کارکرده همواره این نگرانی را دارند که خودروی مورد نظر دارای ایراد بوده و یا سالم است. حتی مشاهده شده است که مشتریان هنگام خرید خودروی نو از کارخانه متوجه ایرادات فنی و بدنه نشده، لذا پس از مدتی استفاده از خودرو، ایرادات تکنیکی موجود موجب خرابی های بیشتر گردیده است و یا اینکه هنگام فروش خودرو متوجه رنگ داشتن قسمتی ار بدنه خودرو شده اند. موضوع مهمتر این است که عدم اطلاع کافی از صحت و سلامت خودرو هنگام تحویل آن می تواند موجب از دست دادن خدمات گارانتی گردد. این موضوع به معنی تحمیل هزینه های بیشتری به مشتری است. البته کارشناس خودرو شرکتها و نمایندگیها در قسمت تحویل خودرو موظف به کنترل و بررسی کلیه موارد خودرو حین

تحویل به مشتری بوده ولی ممکن است این موضوع بطور کامل از جانب آنها رعایت نگردد. اطلاع از ایرادات فنی و از همه مهمتر عیوب بدنه ناشی از تصادفات در تصمیم گیری خریدار و قیمت خودرو تاثیر بسزایی دارد. با توجه به اینکه این مبحث تخصصی بوده لذا افراد عادی نمی توانند نسبت به تشخیص ایرادات تکنیکی و بدنه اظهار نظر نمایند. شرکت خدمات کارشناس خودرو سانیار با توجه به این نیاز مشتریان محترم اقدام به ارائه انواع خدمات کارشناس خودرو در محل نموده است. این خدمات شامل مجموعه کاملی از خدمات کارشناسی خودرو در محل مشتری می شود. چنانچه تصمیم به خرید خودروی کارکرده و حتی خودروی نو از کارخانه را دارید می توانید طی تماس با شرکت کارشناس خودرو سانیار از مجموعه خدمات تخصصی ما بهره مند شوید. در ادامه به تشریح جزئیات به شرح ذیل می پردازیم.

خدمات کارشناس خودروی سانیار

خدمات کارشناس خودرو در محل توسط افراد متخصص و خبره صورت می پذیرد. این خدمات مجموعه کاملی شامل تشخیص چپی بودن خودرو، خدمات تشخیص رنگ خودرو و تشخیص و عیب یابی خودرو توسط دیاگ می گردد. چنانچه نیاز به استفاده از خدمات شرکت کارشناس خودرو سانیار دارید طی تماس تلفنی درخواست کارشناس نمائید. اعزام کارشناس خودرو در محل در اسرع وقت صورت گرفته و حسب نیاز شما هر یک از خدمات فوق ارائه می گردد. با استفاده از خدمات کارشناس خودرو در محل دیگر نگرانی بابت خودروی خریداری شده نخواهید داشت. کارشناسان خبره و آموزش دیده این مرکز با تجربه طولانی و مهارتهای فنی کلیه ایرادات مربوط به خودرو را تشخیص داده و آنرا به شما اعلام می نمایند. تشخیص و عیب یابی خودرو توسط دیاگ خدمت تخصصی دیگری است که به بررسی کلیه سیستم های برقی، فنی و موتوری خودرو پرداخته و هر گونه ایرادی را در صفحه نمایش خود نشان می دهد. از طرفی تشخیص چپی بودن و یا تشخیص رنگ خودرو به شما کمک می نماید که از سلامت خودرو و عدم وجود تصادفات و ایرادت در بدنه خودرو اطمینان حاصل نمائید. جهت اطلاع از مجموعه خدمات ارائه شده در شرکت کارشناس خودرو سانیار به وب سایت مراجعه نمائید.