کارشناسی خودرو سانیار

خروج
درخواست کارشناس به صورت تلفنی 02144259405 - 09120211289 ربات تلگرام

 

 About us page

 کارشناس خودرو سانیار = ارائه خدمات با کیفیت همراه با حمایت و پشتیبانی از مشتریان

بازار خودرو همواره یکی از فعال‌ترین و البته پرتنش‌ترین بازارهای موجود در ایران محسوب می‌شود. طبق آمار تا اواسط سال 98 تعداد 21 میلیون 778 هزار خودرو در سطح کشور پلاک شده‌است. افزایش روزافزون تعداد خودرو و حجم بالای آگهی‌ها و خرید و فروش خودرو در کشور به خوبی نشان‌دهنده پویایی این بازار است.

در طی سال‌های اخیر و همزمان با توسعه اینترنت، روش‌های خرید و فروش خودرو نیز از روش‌های قدیمی همچون نمایشگاه‌ها و بازارهای هفتگی خرید و فروش خودرو فاصله گرفته و به روش‌های اینترنتی تبدیل شده‌اند. در حقیقت نیازهای خریداران و فروشندگان خودرو باعث شد تا سبک جدیدی در خرید و فروش خودرو توسعه یابد که نسبت به روش‌های سنتی بسیار راحت‌تر، سریع‌تر و حرفه‌ای‌تر است. روشی که در آن دیگر نیازی به حضور خریدار و فروشنده برای بازدید و تست خودرو و یا پاسخگویی به تماس‌های مکرر مشتریان نیست و مشتریان برای دریافت خدمات ضمانت هم دریافت می‌کنند.

سانیار خودرو با هدف برآوردن نیازهای  مورد نیاز شهروندان در این حوزه، در ابتدای سال 1397 راه‌اندازی گردید.همانطور که از اسم سانیار که به معنی کیفیت ، حامی و پشتیبان می باشد پیداست ، هدف شرکت نیز بر آورده کردن شعار شرکت که ارائه خدمات با کیفیت همراه با حمایت و پشتیبانی از مشتریان است را برآورده سازد .خدمات سانیار خودرو شامل، کارشناسی تخصصی خودرو در محل ،خرید خودرو سفارشی برای مشتری و فروش خودرو بدون نیاز به پاسخگویی هیچ تماسی و با هدف نهایی این شرکت که ارائه تمامی خدمات این حوزه به بالاترین کیفیت و درکمترین زمان است تشکیل شده است . تیم سانیار خودرو  با تکیه بر تجربه چندین ساله و آموزش تخصصی نیروهای کارشناس اقدام به ارائه خدمات فوق درمحل می نماید. از زمانی که هر شهروند ایرانی نسبت به خرید خودرو تصمیم گیری نماید، تا زمانی که تصمیم به فروش خودروی خود داشته باشد در تمامی مراحل  سانیار خودرو به عنوان مشاور در کنار او خواهد بود. سانیار خودرو با بهره گیری از کادری مجرب و با استفاده از به روزترین تجهیزات تمامی مراحل را با حداکثر کیفیت برای هر شهروند ایرانی انجام خواهد داد.