کارشناسی خودرو سانیار

خروج
درخواست کارشناس به صورت تلفنی 02144259405 - 09120211289 ربات تلگرام

اگر تمایل به خرید خودرو دست دوم سالم و با قیمت مناسب دارید

اما وقت کافی برای جستجوی خودرو ندارید و یا در این آشفته بازار خودروهای دست دوم سردرگم شده اید،

کارشناس خودرو سانیار با شما همراه خواهد بود.

مشاوره تخصصی انتخاب خودرو، خودروهای منتخب معرفی شده، کارشناس حقوقی، عقد قولنامه، دریافت خدمات کارشناسی فنی و بدنه، و مهم‌تر از همه دریافت ضمانت‌نامه کتبی 7 روزه نسبت به کارشناسی انجام شده.

خرید خودرو دست دوم سالم

برای استفاده از خدمت خرید سفارشی، ابتدا با شماره های ثبت شده در سایت رسمی کارشناس خودرو سانیار به آدرس  https://karshenaskhodro.com درخواست خود را ثبت کنید. سپس  کارشناس خریدی که به شما اختصاص داده شده است، تماس می‌گیرد و چهار گام (تعهد) زیر را برای شما اجرا می‌کند:

مشاوره تخصصی انتخاب خودرو، خودروهای منتخب معرفی شده، کارشناس حقوقی، عقد قولنامه، دریافت خدمات کارشناسی فنی و بدنه، و مهم‌تر از همه دریافت ضمانت‌نامه کتبی 7 روزه نسبت به کارشناسی انجام شده.

 

  • مشاوره تخصصی تلفنی خرید خودرو، جهت مقایسه و انتخاب خودروی مناسب

مشاوره خرید خودرو رایگان

طی مشاوره‌ای که از سمت مشاورخرید به شما داده می‌شود، و با توجه به قیمت روز بازار خودرو، بهترین خودرو متناسب با بودجه و نیاز شما معرفی می‌شود و شما به انتخابی مطمئن و رسیدن به خودروی رویایی خود دست خواهید یافت.

قیمت خودروهای اعلامی، بر اساس قیمتی است که مالک آن خودرو تعیین می‌کند؛ اما این قیمت‌ها توسط مشاورخرید فیلتر می‌شوند تا در بازه قیمتی روز بازار و ارزش اختصاص داده شده به آن خودرو پس از انجام کارشناسی دقیق مربوطه، باشند.

مدت زمانی که مشاور خرید برای خرید خودروی درخواستی زمان می‌گذارد، 7 روز کاری است. مشاور خرید موظف است در طول این 7 روز خودروهای منتخب را به شما معرفی، و کارشناسی کند.

 

  • جستجوی تخصصی خودروی موردنظر در سطح شهر و معرفی آنها به خریدار

مراحل خرید خودرو سفارشی

با توجه به کثرت منابع تامین خودرو، تمامی گزینه‌هایی که در بازار برای فروش ارئه می‌شوند، بررسی شده و به خریدار معرفی می‌شوند. درصورت کافی بودن بودجه خریدار و نداشتن حساسیت غیرمعقول در انتخاب خودرو، خودرو دلخواه خریدار به ایشان معرفی می‌شود.

 

  • ارسال کارشناس به نمایندگی از خریدار برای بازدید و کارشناسی فنی و بدنه خودرو

 

نحوه تایید سلامت خودرو

بعد از گرفتن تایید مشاور خودرو از شما بابت رنگ و قیمت خودرو مورد نظرکارشناس خودرو جهت بررسی تخصصی بدنه و فنی خودرو به محل اعزام می شود 
 ضمانت فنی و بدنه خودرو تا هفت روز، پس از عقد قولنامه و خرید نهایی را شامل می شود

همراهی کارشناس خودرو سانیار با خریدار برای عقد قرار داد

  •  هزینه خدمات خرید سفارشی خودرو

هزینه خرید خودرو سفارشی

خریدارانی که درخواست خرید سفارشی خودرو زیر قیمت 150 میلیون تومان را دارند مبلغ 1.500.000 تومان پرداخت می کنند و خریدارانی که درخواست خرید خودروهای بالای 150 میلیون تومان را دارند  بابت دریافت تمامی خدمات بالا، 1% مبلغ کل خودرو را بابت هزینه خدمات پرداخت می‌کنند.

همزمان با ثبت درخواست خرید خودرو سفارشی و مطالعه کامل شرایط خرید سفارشی خودروپیش پرداخت را که مبلغ 50 درصد هزینه کل است را پرداخت می کنید. پیش‌پرداخت، جهت رسمی شدن قرارداد و همچنین تعهد خریدار برای اطمینان از جدی بودن ایشان در خرید است.

در صورت انصراف خریدار این مبلغ به‌عنوان حق مشاوره، جستجو خودرو، کارشناسی خودروهای منتخب و هزینه زمان صرف شده مشاور خرید در پرونده شما قرارمی‌گیرد، و درصورت کنسلی عودت داده نمی‌شود. اما لازم به ذکر است که چنانچه تعهدات داده شده به خریدار کامل انجام نشوند، با بررسی موضوع توسط سرپرست تیم، مبلغ وجه عودت داده می‌شود

منتظر تماس شما

 

 

 


آخرین مطالب