کارشناسی خودرو سانیار

خروج
درخواست کارشناس به صورت تلفنی 02144259405 - 09120211289 ربات تلگرام


اگر تمایل به خرید خودرو دست دوم سالم و با قیمت مناسب دارید

اما وقت کافی برای جستجوی خودرو ندارید و یا در این آشفته بازار خودروهای دست دوم سردرگم شده اید،

کارشناس خودرو سانیار با شما همراه خواهد بود.

 

Questions 1

 

 برای استفاده از خدمت خرید سفارشی، ابتدا با شماره های ثبت شده در سایت کارشناس خودرو سانیار درخواست خود را ثبت کنید. سپس  کارشناس خریدی که به شما اختصاص داده شده است، تماس می‌گیرد و چهار گام (تعهد) زیر را برای شما اجرا می‌کند:

مشاوره تخصصی انتخاب خودرو، خودروهای منتخب معرفی شده، کارشناس حقوقی، عقد قولنامه، دریافت خدمات کارشناسی فنی و بدنه، و مهم‌تر از همه دریافت ضمانت‌نامه کتبی 7 روزه نسبت به کارشناسی انجام شده.

مشاوره تخصصی تلفنی خرید خودرو، جهت مقایسه و انتخاب خودروی مناسب

Active Support 1

طی مشاوره‌ای که از سمت مشاورخرید به شما داده می‌شود، و با توجه به قیمت روز بازار خودرو، بهترین خودرو متناسب با بودجه و نیاز شما معرفی می‌شود و شما به انتخابی مطمئن و رسیدن به خودروی رویایی خود دست خواهید یافت.

قیمت خودروهای اعلامی، بر اساس قیمتی است که مالک آن خودرو تعیین می‌کند؛ اما این قیمت‌ها توسط مشاورخرید فیلتر می‌شوند تا در بازه قیمتی روز بازار و ارزش اختصاص داده شده به آن خودرو پس از انجام کارشناسی دقیق مربوطه، باشند.

مدت زمانی که مشاور خرید برای خرید خودروی درخواستی زمان می‌گذارد، 7 روز کاری است. مشاور خرید موظف است در طول این 7 روز خودروهای منتخب را به شما معرفی، و کارشناسی کند

  • جستجوی تخصصی خودروی موردنظر در سطح شهر و معرفی آنها به خریدار

File searching

با توجه به کثرت منابع تامین خودرو، تمامی گزینه‌هایی که در بازار برای فروش ارئه می‌شوند، بررسی شده و به خریدار معرفی می‌شوند. درصورت کافی بودن بودجه خریدار و نداشتن حساسیت غیرمعقول در انتخاب خودرو، خودرو دلخواه خریدار به ایشان معرفی می‌شود.

 

  • ارسال کارشناس به نمایندگی از خریدار برای بازدید و کارشناسی فنی و بدنه خودرو

 

Navigation 2

بعد از گرفتن تایید مشاور خودرو از شما بابت رنگ و قیمت خودرو مورد نظرکارشناس خودرو جهت بررسی تخصصی بدنه و فنی خودرو به محل اعزام می شود 
 ضمانت فنی و بدنه خودرو تا هفت روز، پس از عقد قولنامه و خرید نهایی را شامل می شود

همراهی کارشناس خودرو سانیار با خریدار برای عقد قرار داد

  •  هزینه خدمات خرید سفارشی خودرو

Payment Information

خریدارانی که درخواست خرید سفارشی خودرو زیر قیمت 250 میلیون تومان را دارند مبلغ 2.500.000 تومان پرداخت می کنند و خریدارانی که درخواست خرید خودروهای بالای 250 میلیون تومان را دارند  بابت دریافت تمامی خدمات بالا، 1% مبلغ کل خودرو را بابت هزینه خدمات پرداخت می‌کنند.

همزمان با ثبت درخواست خرید خودرو سفارشی و مطالعه کامل شرایط خرید سفارشی خودروپیش پرداخت را که مبلغ 50 درصد هزینه کل است را پرداخت می کنید. پیش‌پرداخت، جهت رسمی شدن قرارداد و همچنین تعهد خریدار برای اطمینان از جدی بودن ایشان در خرید است.

 

در صورت انصراف خریدار این مبلغ به‌عنوان حق مشاوره، جستجو خودرو، کارشناسی خودروهای منتخب و هزینه زمان صرف شده مشاور خرید در پرونده شما قرارمی‌گیرد، و درصورت کنسلی عودت داده نمی‌شود. اما لازم به ذکر است که چنانچه 

تعهدات داده شده به خریدار کامل انجام نشوند، با بررسی موضوع توسط سرپرست تیم، مبلغ وجه عودت داده می‌شود

 

Back to work

 

تا چه مرحله ای در کنار من هستید؟

تمام تلاش کارشناس خودرو سانیار این است که همراه متخصص و امین شما باشد. بدین منظور از ابتدای کار که بتوانید نوع خودروی خود را با آگاهی کامل انتخاب کنید، تا انتهای کار که در دفترخانه سند نهایی زده می‌شود، مشاور شما هم به‌صورت حضوری و تلفنی در کنار شما خواهد بود.

Business deal