کارشناسی خودرو سانیار

خروج
درخواست کارشناس به صورت تلفنی 02144259405 - 09120211289 ربات تلگرام

 بخش سفارشی‌ساز ب‌ام‌و Individual توانایی‌های بالای خود را با معرفی خودروی M850i نایت اسکای ادیشن نشان داده است. این خودرو که تنها به تعداد یک دستگاه تولید شده از قطعات شهاب‌سنگ برای تریم کابین بهره برده است. عناصر مختلفی از بخش ظاهری و کابین این کوپه‌ی منحصربه‌فرد نیز دارای طرح کهکشانی می‌باشد.

bmw individual m850i night sky2 538x303

این تکه‌های شهاب‌سنگ در تریم کنسول مرکزی، دکمه‌ی استارت و خاموش پیشرانه، نوار روی اهرم تعویض دنده و کنترلر iDrive بکار رفته‌اند. آن‌ها همچنین بخشی از رکاب‌های داخلی درب‌ها را تشکیل می‌دهند. این قطعات کهکشانی به سادگی قابل‌تشخیص هستند. این تکه‌های آسمانی نتیجه‌ی تشکیل کریستال‌های آهن و نیکل روی شهاب سنگ‌ها و در طول حدود 10 میلیون سال می‌باشند.

bmw individual m850i night sky9

بخشی از کنسول مرکزی نیز دارای الگوی نورانی LED است که شبیه دسته‌ای از ستاره‌ها به نظر می‌رسند. الگوی خاص Widmanstätten که نام گذار این طرح بوده در دوخت‌های روی صندلی‌ها و پوشش سقف نیز دیده می‌شود. ب‌ام‌و حتی از ظاهر کریستالی روی دیسک‌های ترمز و پوشش آینه‌های خاص سود برده است. اسپلیتر جلو و ورودی‌های هوای کناری نیز دارای طرح منحصربه‌فرد می‌باشند.

bmw individual m850i night sky6

 

استفاده از تکه‌های شهاب‌سنگی فرازمینی به حد کافی باعث خاص شدن این M850i شده‌اند اما بخش سفارشی ب‌ام‌و همچنین از کالیپرهای ترمز ساخته شده با تکنولوژی پرینت سه‌بعدی هم استفاده کرده است. این کالیپرها 60 درصد سبک‌تر از نمونه‌های استاندارد هستند.

bmw individual m850i night sky7

رنگ بدنه‌ی این کوپه نیز تیره‌ی روغنی است. ب‌ام‌و در بخش سقف نیز از رنگ آبی متالیک سان مارینو استفاده کرده که از بالای گلگیرها شروع می‌شود بنابراین رنگ روشن‌تر خودرو تا زمانی که از زاویه خاص به این خودرو نگاه کنید دیده نخواهد شد.