کارشناسی خودرو سانیار

خروج
درخواست کارشناس به صورت تلفنی 02144259405 - 09120211289 ربات تلگرام

خرید و فروش خودرو

از قدیم گفته‌اند که کار را باید به کاردان سپرد. این کاملا درست است، اما باید دید که منظور از کاردان کیست و کجا می‌توان او را یافت؟ مثلا در زمینه خرید خودرو، همه معمولا به سراغ افرادی می‌روند که بتوانند به‌خوبی از عهده بررسی و کارشناسی وسیله برآیند و با تأیید یا رد وسیله موردنظر، در خرید خودرویی مناسب کمک کنند.در ایران بسیاری از افرادی که به دنبال خرید خودروی دست دوم هستند به چند روش عمل می‌کنند. دسته اول از یک تعمیرکار آشنا یا مورد اعتماد درخواست می‌کنند که در محل خرید خودرو به بررسی خودرو بپردازد. دسته دوم با اجازه فروشنده، به منظور بررسی ، خودرو را به محل یک تعمیرگاه یا مرکز تشخیص رنگ می‌برند. هر کدام از این روش‌ها مزایا و معایبی دارد. دربسیاری از موارد نداشتن تعمیرکار آشنا و مورد اعتماد و یا عدم همکاری فروشنده برای مراجعه به مرکز تشیخص رنگ ، خریداران را با مشکلات مختلفی روبرو می‌کند ، دسته سوم به دنبال کارشناس خودروی با تجربه در محل هستند ، اما مسئله این است که چنین فرد کارشناس و باتجربه‌ای را کجا می‌توان یافت؟ بهتر است در بازارهای سنتی خودرو به دنبال کارشناسی خودروی موردنظرمان باشیم یا به شیوه‌ای مدرن و تنها با یک ثبت سفارش آنلاین اقدام کنیم؟ کدام‌ یک راه و شیوه کامل‌تری است و خیال‌مان را در فرایند خرید راحت‌تر می‌کند؟

بنرچراغ دار درخواست کارشناس

قبل از اینکه جواب این سوال‌ها را بدهیم، اجازه بدهید اول ببینیم منظور از روش سنتی و مدرن کارشناسی خودرو چیست؟

۱. کارشناسی خودرو به شیوه سنتی

منظور از کارشناسی خودرو به شکل سنتی یعنی استفاده از همان روش‌های قدیمی و مراجعه به بازارهای غیررسمی برای خرید خودرو. در این روش، شما به عنوان خریدار وارد بازارهای غیررسمی فروش خودرو می‌شوید و از کسانی که در آنجا حضور دارند و ادعای کارشناسی می‌کنند، برای بررسی خودروی موردنظرتان کمک می‌گیرید. این بازارها غیررسمی هستند و معمولا دلالان زیادی هم در آنها وجود دارد. کارشناسان سنتی در این بازارها حضور داشته و با گرفتن مبلغی به‌عنوان حق کارشناسی، خودروی موردنظرتان را می‌سنجند و می‌گویند که آن را بخرید یا خیر.

احتمال اینکه کارشناسان گذری در بازارهای غیررسمی و سنتی به شما کمک کنند که وسیله‌ای خوب و مناسب بخرید، وجود دارد اما هیچ قطعیتی در کار نیست. چرا که ممکن است در فرآیند بررسی خودرو ابعادی از چشم آنها جا بماند و یا به‌اندازه کافی برای این کار خبره نباشند. در یک‌ کلام، شما نمی‌توانید به چنین کارشناسان و بازارهایی کاملا اعتماد کنید.

۲. کارشناسی خودرو به شیوه مدرن

منظور از کارشناسی خودرو به شیوه مدرن این است که شما با ثبت درخواست در مجموعه‌های معتبری مانند سانیار خودرو که به شکل رسمی و قانونی در فضای آنلاین حضور دارند، از کمک کارشناسانی برای بررسی و خرید خودروی موردنظرتان بهره می‌گیرید.

مقایسه کارشناسی خودرو به شیوه سنتی با مدرن

کارشناسی خودرو به سبک کارشناس خودرو سانیار، مزایای بسیار زیادی نیز برای‌تان دارد که در ادامه درباره آنها خواهیم گفت. این مزایا باعث می‌شوند که با خیالی راحت و در بستری امن و مطمئن از نظرات کارشناسان کمک بگیرید و با اطمینان اقدام به خرید خودرو کنید.

کارشناس خودروی سانیار 2

وقت طلاست؛ با کارشناسی سانیار خودرو وقت و انرژی‌تان را ذخیره می‌کنید

استفاده از خدمات کارشناسی خودرو به شکل آنلاینِ باعث می‌شود که در وقت و مصرف انرژی صرفه‌جویی کنید. چرا؟ به دلیل اینکه شما با یک تماس کوتاه یا یک ثبت درخواست ساده می‌توانید کار کارشناسی را جلو ببرید. مثلا شما می‌توانید با ثبت درخواست کارشناسی سانیار خودرو، هماهنگی‌های لازم را برای اعزام کارشناس به محل موردنظرتان انجام دهید و در فرایندی ساده و سریع، کارشناسی را برای بررسی خودروی موردنظرتان بیابید. این در حالی است که برای استفاده از خدمات کارشناسی به شیوه سنتی باید به بازارهای خودرو مراجعه کنید و به دنبال کارشناسی مناسب بگردید. در نهایت هم به‌طور ۱۰۰درصد نمی‌توانید به فرایند پیش روی‌تان برای بررسی خودرو اعتماد داشته باشید.

نگاه حرفه‌ای در کار است؛ کارشناسان سانیار خودرو ابزارهای پیشرفته کارشناسی در اختیار دارند

تجربه ارزشمند است، اما زمانی که با دانش تخصصی در هم می آمیزد، نتیجه‌ای فوق‌العاده به‌وجود خواهد آورد. کارشناسانی که در مجموعه سانیار خودرو فعالیت می‌کنند، کاملا حرفه‌ای و تخصصی وارد عمل می‌شوند. آنها تجهیزات و ابزارهای پیشرفته‌ای دارند که در بررسی بهتر خودرو به کمک‌شان می‌آید. این ابزارها در بخش بررسی سلامت باتری، تعویض بخشی از اتاق، رنگ‌شدگی بدنه و بررسی نقاط متعدد دیگر خودرو به کمک کارشناسان خودرو سانیار می‌آیند. یعنی با روندی روبه‌رو خواهید شد که مبتنی بر تخصص و ابزارهای حرفه‌ای پیش خواهد رفت. با ترکیب دانش، تجربه و امکانات و تجهیزات حرفه‌ای، بررسی خودروی موردنظرتان بهتر صورت می‌گیرد. اما معمولا در کارشناسی‌های خودرو به شیوه سنتی خبری از وسایل و تجهیزات پیشرفته نیست که بتوان وسیله را به‌دقت ارزیابی کرد.

20220605 182808

کارشناسی همه‌جانبه وجود دارد؛ بررسی ۴۳۵نقطه از خودرو در سرویس کارشناسی سانیار خودرو مطرح است

زمانی که از نظر و کارشناسی افراد معمولی یا به‌عبارت دیگر، کارشناسان حاضر در بازار و تعمیرکاران استفاده می‌کنید، امکان دارد که تمام بخش‌ها و قطعات خودرو به شکل جداگانه و به تفصیل بررسی نشوند. اما در فرآیند کارشناسی سانیار خودرو، برگه‌ای وجود دارد که حدود ۴۳۵ نقطه از خودرو در آن فهرست شده است. کارشناس موظف است که تمام این بخش‌ها و قطعات را به‌دقت بررسی کند و در گزارش خود، ارزیابی‌اش درباره آنها را با جزئیات یادداشت نماید. با وجود چنین فهرستی، هیچ‌نقطه‌ای از خودرو از نظر کارشناسان سانیار خودرو پنهان نمی‌ماند و متخصصان به‌طور دقیق و مفصل به بررسی خودروی موردنظرتان برای خرید مشغول می‌شوند

20220605 182904

کارشناسان تجربی معمولا اطلاعات خوبی درباره خودروها دارند و در بسیاری از مواقع هم نظرات‌شان راه‌گشای خریدی خوب است. اما هیچ تضمینی نیست که گزینه‌ای که با او روبه‌رو می‌شوید، از آن دسته افراد خبره‌ باشد. اما درکارشناس خودروسانیار مهارت کارشناسان کاملا تضمینی است؛ چرا که کارشناسان سانیار خودرو همگی دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد یکی از رشته های مرتبط با خودرو هستند و دوره‌های کارشناسی تکمیلی خودرو را نیز گذرانده‌اند. این افراد هم تجربه و دانش تخصصی دارند و هم از سوی اساتید خبره آزمایش شده‌اند.کارشناس خودرو سانیار درباره بخش‌های فنی، بدنه، رنگ و تمام مسائل و موضوعات مربوط به خودرو آموزش دیده‌اند. پس می‌توان با خیال راحت روی نظرات‌شان حساب کرد.

 

بنرچراغ دار خرید سفارشی خودرو

قیمت واقعی خودرو چند است؛ سانیار خودرو در قیمت‌گذاری خودرو دقیق و بدون خطا عمل می‌کند

مقوله قیمت در هر معامله‌ای بسیار مهم است. هیچ‌کس دوست ندارد که در معامله پولی بیشتر از ارزش واقعی خودروی موردنظرش بپردازد. کارشناسان سنتی از روی تجربه و رصد بازار درباره قیمت نظر می‌دهند. اما کارشناسان سانیار خودرو علاوه بر اینکه بازار خودرو را در شهرهای مختلف رصد می‌کنند، دسترسی به داده‌هایی قابل‌استناد درباره قیمت خودروی کارکرده دارند.  پس تیم سانیار خودرو قیمت‌گذاری خودرو را دقیق و با خطایی بسیار اندک انجام می‌دهد. ضمن اینکه برای ارائه قیمت نهایی، فقط کارشناسان نیستند که نظرشان را اعلام می‌کنند، آنها در همراهی با جمعی از کارشناسان ارشد و مدیران خود به تصمیم‌گیری و نتیجه نهایی می‌رسند. چنین روند حرفه‌ای و دقیقی خیال‌تان را از بابت قیمت‌گذاری برای خرید خودرو راحت خواهد کرد.

مدارک و مسائل حقوقی خودرو نیز اهمیت دارد؛ کارشناس خودرو سانیار نگاهی همه‌جانبه و تیزبین دارد

کارشناسان حرفه‌ای سانیار خودرو به شما درباره تمام ابعاد فرایند خرید خودروی کارکرده کمک می‌کنند. برای نمونه بررسی مدارک حقوقی و اسناد قانونی خودرو کاری است که معمولا از سوی کارشناسان بازاری یا همان سنتی صورت نمی‌گیرد. اما کارشناسان خودرو سانیار در بررسی این اسناد و مدارک هم در کنارتان هستند. در واقع، فرآیند کارشناسی خودرو سانیار طوری طراحی شده‌ که خریداران از بابت تمام مسائل مرتبط با خرید، خیالی راحت و آسوده پیدا کنند.

خرید و فروش خودرو کارشناس خودرو

گزارش کامل و ممانعت از کلاه‌برداری‌های رایج؛ سانیار خودرو نمی‌گذارد که ضرر کنید

یکی از بهترین بخش‌های سرویس کارشناسی خودروی آنلاین سانیار، تهیه گزارشی مستند از تمام بخش‌های خودرو در قالب عکس‌ است. یعنی کارشناسان بعد از اینکه نقاط مختلف و ابعاد فنی، ظاهری و اسناد خودرو را بررسی می‌کنند، از آن تصاویری دقیق هم تهیه می‌نمایند. این کار بسیار مهم و مفید است. زمانی‌که شما در بازارهای غیررسمی و با حضور کارشناسان گذری اقدام به خرید خودرو می‌کنید، امکان کلاه‌برداری وجود دارد. یکی از روش‌های کلاه‌برداری در این نوع معاملات، نشان‌دادن خودرویی سالم به خریدار در هنگام معرفی و بازدید اولیه، و تعویض آن با موردی مشکل‌دار در دفعات بعدی فرایند خرید است. یعنی شما در بازدید نخست با خودرویی روبه‌رو می‌شوید که کاملا سالم و موجه است. اما فروشنده در دفعات بعدی که برای تکمیل فرایند خرید و معامله پیش می‌روید، خودرویی با ایرادات پنهان را به جای وسیله اول به شما می‌فروشد. کارشناسان خودرو سانیار در بازدید اولیه از خودرو، از آن تصاویری دقیق و باکیفیت تهیه می‌کنند. برای همین این اجازه به کلاهبرداران داده نمی‌شود که در مراحل بعدی، خودرویی دیگر را به جای مورد اولیه به شما بفروشند.

معضل دیگری که در این زمینه وجود دارد این است که کارشناسان سنتی همیشه قابل‌اعتماد نیستند. متاسفانه گاهی ممکن است که پای تبانی فروشنده و کارشناس در میان باشد و تمام حقایق درباره وضعیت خودرو به شما گفته نشود. اما سانیارخودرو این‌طور نیست.کارشناسان سانیار خودرو کارشناسانی معتبر و بی‌طرف هستند که هیچ سودی از جوش خوردن یا نخوردن معامله نمی‌برند، پس دلیلی برای پنهان کردن عیوب خودرو ندارند. در نتیجه شما با خیال راخت می‌توانید به آنها اعتماد کنید.

همچنین بخوانید:

 

آخرین مطالب