کارشناسی خودرو سانیار

خروج
درخواست کارشناس به صورت تلفنی 02144259405 - 09120211289 ربات تلگرام

کارشناس خودرو در محل یکی از خدماتی است که امروزه توسط شرکتهای خدمات خودرو به مشتریان عرضه می گردد. اطمینان از صحت و سلامت خود همواره یکی از دغدغه های خریداران خودرو بشمار می رود. خریداران خودرو کارکرده همواره این نگرانی را دارند که خودروی مورد نظر دارای ایراد بوده و یا سالم است. حتی مشاهده شده است که مشتریان هنگام خرید خودروی نو از کارخانه متوجه ایرادات فنی و بدنه نشده، لذا پس از مدتی استفاده از خودرو، ایرادات تکنیکی موجود موجب خرابی های بیشتر گردیده است و یا اینکه هنگام فروش خودرو متوجه رنگ داشتن قسمتی ار بدنه خودرو شده اند. موضوع مهمتر این است که عدم اطلاع کافی از صحت و سلامت خودرو هنگام تحویل آن می تواند موجب از دست دادن خدمات گارانتی گردد. این موضوع به معنی تحمیل هزینه های بیشتری به مشتری است. البته کارشناس خودرو شرکتها و نمایندگیها در قسمت تحویل خودرو موظف به کنترل و بررسی کلیه موارد خودرو حین

تحویل به مشتری بوده ولی ممکن است این موضوع بطور کامل از جانب آنها رعایت نگردد. اطلاع از ایرادات فنی و از همه مهمتر عیوب بدنه ناشی از تصادفات در تصمیم گیری خریدار و قیمت خودرو تاثیر بسزایی دارد. با توجه به اینکه این مبحث تخصصی بوده لذا افراد عادی نمی توانند نسبت به تشخیص ایرادات تکنیکی و بدنه اظهار نظر نمایند. شرکت خدمات کارشناس خودرو سانیار با توجه به این نیاز مشتریان محترم اقدام به ارائه انواع خدمات کارشناس خودرو در محل نموده است. این خدمات شامل مجموعه کاملی از خدمات کارشناسی خودرو در محل مشتری می شود. چنانچه تصمیم به خرید خودروی کارکرده و حتی خودروی نو از کارخانه را دارید می توانید طی تماس با شرکت کارشناس خودرو سانیار از مجموعه خدمات تخصصی ما بهره مند شوید. در ادامه به تشریح جزئیات به شرح ذیل می پردازیم.

خدمات کارشناس خودروی سانیار

خدمات کارشناس خودرو در محل توسط افراد متخصص و خبره صورت می پذیرد. این خدمات مجموعه کاملی شامل تشخیص چپی بودن خودرو، خدمات تشخیص رنگ خودرو و تشخیص و عیب یابی خودرو توسط دیاگ می گردد. چنانچه نیاز به استفاده از خدمات شرکت کارشناس خودرو سانیار دارید طی تماس تلفنی درخواست کارشناس نمائید. اعزام کارشناس خودرو در محل در اسرع وقت صورت گرفته و حسب نیاز شما هر یک از خدمات فوق ارائه می گردد. با استفاده از خدمات کارشناس خودرو در محل دیگر نگرانی بابت خودروی خریداری شده نخواهید داشت. کارشناسان خبره و آموزش دیده این مرکز با تجربه طولانی و مهارتهای فنی کلیه ایرادات مربوط به خودرو را تشخیص داده و آنرا به شما اعلام می نمایند. تشخیص و عیب یابی خودرو توسط دیاگ خدمت تخصصی دیگری است که به بررسی کلیه سیستم های برقی، فنی و موتوری خودرو پرداخته و هر گونه ایرادی را در صفحه نمایش خود نشان می دهد. از طرفی تشخیص چپی بودن و یا تشخیص رنگ خودرو به شما کمک می نماید که از سلامت خودرو و عدم وجود تصادفات و ایرادت در بدنه خودرو اطمینان حاصل نمائید. جهت اطلاع از مجموعه خدمات ارائه شده در شرکت کارشناس خودرو سانیار به وب سایت مراجعه نمائید.