کارشناسی خودرو سانیار

خروج
درخواست کارشناس به صورت تلفنی 02144259405 - 09120211289 ربات تلگرام

 

کارشناس خودروی سانیار 2

در مرحله اول باید اشاره کرد که کارشناس خودروی خبره کسی است که به تمام جوانب خودرو تسلط کامل داشته باشد که از مهمترین آنها می توان به تسلط کامل کارشناس خودرو به بدنه خودرو ، فنی خودرو ، آپشن خودرو اشاره نمود .

بعد از اینکه شما از طیف وسیع کمپانی های خودرو ساز ، کمپانی و مدل خودروی مورد نظر خود را با توجه به نوع استفاده خود از خودرو که می توان به استفاده شهری ، استفاده برون شهری ، استفاده جهت خارج جاده و خانوادگی و اسپرت و غیره انتخاب کردید می توانید با کارشناس خودروی سانیار تماس حاصل فرمایید و درخواست کارشناس نمایید ، بعد از حضور کارشناس خودرو در محل ، مدارک خودرو را به او ارائه نمایید تا اصالت خودرو که شامل تطبیق شماره بدنه و شماره موتور و شناسه خودرو می باشد را انجام دهد .

در مرحله بعد کارشناس خودرو اقدام به کارشناسی بدنه خودرو می نماید ، در مرحله اول با دیدن تمام قطعات خودرو به صورت چشمی و تجربی و تطبیق دادن درزهای قطعات خودرو با هم و دیدن موم های خودرو و رنگ خودرو شروع به بررسی می نماید و بعد از دیدن تمام قطعات خودرو آنها را یک به یک و به صورت قرینه با دستگاه ضخامت سنج دیجیتال تست می نماید که این کار به دقت فراوانی نیاز دارد و باید هر قطعه را جزء به جزء و به فاصله بیست سانت به بیست سانت تست نماید تا هیچ قسمتی از چشم کارشناس خودرو باز نماند .

بنرچراغ دار درخواست کارشناس

دقت داشته باشید که تمام مراحل کار از روی چک لیست انجام شود تا مطمئن شوید که هیچ قسمتی از چشم کارشناس خودرو دور نمی ماند .

در مرحله بعد کارشناس خودرو نسبت به تست قطعات مکانیکی خودرو اقدام می کند که شامل موتور ، گیربکس ، هیدرولیک ، زیربندی خودرو می شود که هر یک از مواردی که اشاره شد زیر شاخه های مرتبط به خود را شامل می شود که کارشناس خودرو از روی چک لیست خود مرحله به مرحله پیش می رود و در آخر با دستگاه عیب یاب تخصصی تمام سنسورها و عملگرها و تمام یونیت های خودرو را چک میکند .

در مرحله بعدی کارشناس خودرو اقدام به تست تمامی آپشن های خودرو از جمله کولر ، بخاری ، سیستم تهویه ، سیستم روشنایی ، آینه ها ، گرمکن و سرد کن های صندلی و فرمان ، شیشه بالابرها ، سانروف ، سنسور باران ، رادارها ، کنترل پایداری ،کروز کنترل ، اتو پارک و غیره می نماید .

در مرحله آخر کارشناس خودرو با تکمیل چک لیست خود موظف به ارائه گزارش کتبی ممهور به مهر کارشناس خودرو به خریدار می باشد .

کارشناس خودروی سانیار تمامی موارد ذکر شده را مو به مو انجام داده و حدود قیمت خودروی کارشناسی شده در بازار را نیز به شما گزارش می دهد و به درخواست شما در تمامی مراحل انجام نقل و انتقال خودرو در کنار شما می ماند .

افتخار ما، اطمینان شما به کارشناس خودروی سانیار است.

بنرچراغ دار خرید سفارشی خودرو