کارشناسی خودرو سانیار

خروج
درخواست کارشناس به صورت تلفنی 02144259405 - 09120211289 ربات تلگرام

خودرویصفر

 

در این مقاله از سری مقاله های کارشناس خودرو قصد داریم به این سوال پاسخ دهیم که آیا خرید خودرو صفر هم نیاز به کارشناسی دارد؟ 

جواب مثبت است ، در حمل و نقل خودرو ها توسط خودروبر ها  در حمل و نقل بین شهری و یا حمل خودرو توسط افراد از کمپانی تا نمایندگی در داخل شهر دیده شده که دچار حادثه و یا تصادف شده اند و خودروهای فوق پس از تعمیر در بهترین حالت در مزایده به فروش می رسد و در بدترین حالت خودروهای فوق پس از تعمیر در نمایندگی  به خریدار واگذار می شود و خریدار از همجا بی خبر به واسطه اینکه خودروی وی صفر است کوچکترین شکی نمی کند البته باید گفت که این اتفاق برای خودروهای وارداتی نیز پیش می آید ، ممکن است در گمرک یا در حمل نقل حادثه ای پیش بیاید .

در فرهنگ فعلی مردم ایران، استفاده از کارشناس خودرو برای بررسی وضعیت بدنه و موتور و آپشن خودروها، یک امر منطقی و معمول می باشد. جالب اینجاست که در سالهای اخیر، کارشناسی خودرو برای خودروهای صفر نیز، وارد مرحله الزام شده است.

 

بنرچراغ دار خرید سفارشی خودرو

اگرخودتان تصمیم گرفتید به تنهایی خودرو را تحویل بگیرید به نکات زیر توجه کنید 

آپشن های فنی خودرو را چک کنید:

 برای تطابق آپشن ها و آگاهی از اینکه خودرو در دسته های فول یا نیمه فول قرار دارند، نیاز به دانش بالایی در زمینه انواع خودرو است.

بدنه را چک کنید:

چندین بار مشاهده شده که خودرو پیش ازدریافت خریدار، دچار تصادفات در بخش تحویل خودرو شده است و کارشناسان آن سعی در اصلاح بدنه با صافکاری و یا تعویض قطعه نموده اند. در مورد خودروهای خارجی هم این اتفاق در جابجایی خودرو بین کشتی و ساحل رخ می دهد.

بررسی شاسی خودرو:

ضرب دیدگی شاسی یک خودرو به قدری به سلامت آن صدمه میزند که دیگر نمیتوان روی آن قیمت گذاری نمود و قیمت آن بر اساس توافق خریدار و فروشنده خواهد بود.

ا تست رنگ دیجیتالی رنگ خودرو را بررسی کنید:

بررسی رنگ شدگی خودرو با چشم و یا استفاده از آهنربا که استفاده از این دو مورد در دلالان قدیمی خودرو رواج بسیار دارد، دارای خطای بالایی هستند. پیشنهاد می شود از دستگاه های رنگ دیجیتال استفاده کنید تا بتوانید به دقت عمق رنگ را بسنجید. ایرادات بدنه خودرو در خودروهای صفر کیلومتر و مخصوصاً در نسخه های داخلی آنها مشاهده می شود.

کیلومتر خودرو، بسیار راحت عوض می شود:

ممکن است شما خودرو را با 70 یا 80 کیلومتر مسافت طی شده ببینید، این در حالی است که ممکن است کیلومتر آن دستکاری شده باشد و بسیاری از دستگاه ها آن را به شما نگویند.

خیلی به نمایشگاه دار ها هم اعتماد نکنید:

بارها پیش آمده که ایراداتی نظیر رنگ آمیزی سقف کیا سراتو هم از چشم نمایشگاه داران دور مانده باشد. پس خودتان کارشناسی رنگ کنید.

خرابی گیربکس، یک دردسر به تمام معناست:

شاید در بعضی خودروها، ایراد گیربکس با هزینه های هنگفت قابل حل باشد، ولی در بعضی از خودروها که قطعات یدکی جزیی آنها موجود نیست، شاید هرگز قابل حل نباشد.

پس با توجه این مسائل ذکر شده که تنها بخشی از اشکالات احتمالی خودروها هستند، می توانیم به خطرناک بودن معامله خودرو بدون استفاده از تجربه یک کارشناس خودرو مجرب پی ببریم.

همیشه معتقدیم که کارشناسی خودرو یک هنر است و کارشناسی دقیق و نقطه به نقطه یک خودرو نیز، به تجربه و پشتکار بالایی نیاز دارد. در این آشفته بازار فروش اتومبیل که اعتماد، مدت‌هاست از بین رفته و خرید یک دستگاه اتومبیل کارکرده یا صفر نیز با شک و تردید بسیاری همراه شده، یک اشتباه و تجربه تلخ می‌تواند تا مدت‌ها، کام خریدار را تلخ کرده و ضرر و زیان بسیاری را برای وی به همراه داشته‌باشد. در اینجا وجود یک کارشناس خبره، با تجربه و مجهز به دستگاه‌های روز حوزه کارشناسی مانند ضخامت سنج دیجیتال و دیاگ می‌تواند آرامش خیال را به راحتی برای خریداران خودرو به ارمغان بیاورد. بنابراین اگر در آگهی‌های خودرو گشتی زده و گزینه مناسبی را پیدا نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم تا قبل از رفتن به محل قرار، با  کارشناس خودرو سانیار تماس بگیرید. زیرا کارشناسان خودرو سانیار با فراهم کردن سرویس حرفه‌ای کارشناسی خودرو در محل، لذت آرامش و اطمینان یک خرید امن را به شما خریداران گرامی هدیه می‌دهد. برای انجام این کار تنها کافیست تا فرم آنلاین درخواست کارشناس را پر کرده و در صورتی که با پر کردن فرم و پرداخت وجه به صورت اینترنتی مشکل دارید، می‌توانید با شماره تلفن 02144259405 تماس حاصل فرمایید.

 

بنرچراغ دار درخواست کارشناس

 

مقالات پیشنهادی کارشناس خودرو برای شما