کارشناسی خودرو سانیار

خروج
درخواست کارشناس به صورت تلفنی 02144259405 - 09120211289 ربات تلگرام

کارشناسی خودرو در محل

مجموعه سانیار خودرو در حوزه خرید و فروش خودرو، سرویس‌هایی ارائه می‌دهد که معامله خودرو را برای همه افراد ساده می‌کند. یکی از این سرویس‌ها، کارشناسی خودرو درمحل است که چه بخواهید خودرو بخرید و چه بخواهید بفروشید نیازمند آن خواهید بود. برای کارشناسی خودرو، نیروهای کارکشته تیم کارشناس خودرو سانیار جهت بررسی و ارزیابی خودروی موردنظر شما به بازدید آن می‌آیند. کارشناسان زبده سانیار خودرو ابعاد مختلف خودرو از ظاهر گرفته تا جزئیات قطعات فنی و مدارک مرتبط با آن را بررسی می‌کنند. کافیست درخواست کارشناسی خودرو را چه از طریق سایت و یا تماس تلفنی ثبت کنید. اما قبل از ثبت درخواست‌تان باید بدانید که این ارزیابی و کارشناسی در چه شرایطی صورت می‌گیرد.

شرایط کارشناسی خودرو در محل

در ادامه این نوشته می‌خواهیم به تفسیر ببینیم که کارشناسی خودرو در چه شرایطی صورت می‌گیرد. اما به طور کل باید گفت که کارشناسی کارشناس خودرو سانیار در شرایطی صورت می‌گیرد که طی آن، امکان ارزیابی دقیق و بررسی کیفی خودرو مقدور باشد و موانعی نباشد که باعث کاهش توجه کارشناس در این فرآیند شوند. در ادامه درباره این شرایط بیشتر خواهید خواند.

 

بنرچراغ دار درخواست کارشناس

۱. خودرو باید در محیطی مناسب قرار داشته باشد

دست‌کم یک‌متر از هر سمت خودرو باید کاملا خالی باشد. در این صورت است که کارشناس می‌تواند ارزیابی و بررسی‌هایش را به‌دقت پیش ببرد. بنابراین، از پارک‌کردن خودرو در مکانی تنگ خودداری کنید. کارشناس باید بتواند آزادانه از بخش‌های مختلف وسیله بازدید به عمل بیاورد. کارشناسان کارنامه با تجهیزاتی پیشرفته اقدام به سنجش کیفی بخش‌ها و قطعات مختلف وسیله می‌کنند. برای همین لازم است که در محیطی باز، آزادی عمل داشته باشند.

تصویر اول نمونه‌ای از یک مکان مناسب برای پارک کردن است و تصویر دوم نمونه‌ای از یک مکان نامناسب:

تصویر محل مناسب جهت کارشناسی خودرو در محل

کارشناسی خودرو در محل مکان مناسب

تصویر محل نامناسب جهت کارشناسی خودرو در محل

کارشناسی خودرو در محل نامناسب

۲. خودرو باید خشک و تمیز در نوری مناسب باشد

خودرو باید کاملا تمیز و خشک باشد. حتی اگر از قبل، خودرو را برای بازدید آماده نکرده باشید، تا آمدن کارشناس کارنامه ۳۰ دقیقه وقت دارید تا وسیله را تمیز و خشک کنید. اما دقت کنید که اگر در این مدت‌زمان، خودرو آماده نشود و این فرآیند بیشتر طول بکشد، به ازای هر ۳۰ دقیقه‌ مازادی که کارشناس باید برای تمیز شدن خودرو معطل بماند، ۱۵۰هزارتومان از شما دریافت می‌شود.

منظور از تمیزی خودرو هم این است که خودرو باید عاری از هرگونه غبار، خاک و گِل باشد. بررسی اموری مانند رنگ‌شدگی بدنه در گروی تمیز بودن وسیله است.

تصویر اول نمونه‌ای از یک خودروی تمیز است و تصویر دوم نمونه‌ای از یک خودرو کثیف:

تصویر شماره یک خودرو تمیز جهت کارشناسی خودرو

کارشناسی خودروی تمیز

تصویر شماره دو خودرو کثیف

کارشناسی خودرو کثیف

همچنین باید در فضایی که قرار است کارشناسی خودرو صورت گیرد نور کافی وجود داشته باشد. نور باید به‌گونه‌ای باشد که هیچ‌گونه خطای دیدی در ارزیابی پیش نیاید.

تصویر اول نمونه‌ای از نور مناسب است و تصویر دوم نمونه‌ای از نور نامناسب:

تصویر اول نور مناسب جهت کارشناسی خودرو

کارشناسی با نور مناسب

تصویر دوم کارشناسی خودرو در نور نامناسب

کارشناسی خودرو با نور و محل نامناسب

۳. محل کارشناسی و بازدید باید دقیق اعلام شود

در زمان درخواست سرویس کارشناسی خودرو باید نشانی دقیق محل بازدید را اعلام کنید. تغییر نشانی بعد از اعزام کارشناس جایز نیست. این کار به منزله درخواستی جدید در نظر گرفته می‌شود و هزینه آن هم از شما دریافت خواهد شد.

 

بنرچراغ دار خرید سفارشی خودرو

 

۴. مشکلات احتمالی خودرو مطرح شوند

کاربری که درخواست کارشناسی داده، در صورت واقف‌بودن به مشکلات احتمالی وسیله و نقص‌هایش باید کارشناس را در جریان قرار بدهد. این آگاهی روند بازید و ارزیابی را سریع‌تر، ساده‌تر و البته دقیق‌تر خواهد کرد.

۵. در صورت لزوم، لغو درخواست سرویس را به‌موقع انجام دهید

اگر کاربری بخواهد درخواست استفاده از سرویس کارشناسی را لغو کند، باید این کار را قبل از اعزام کارشناس به محل انجام بدهد. در غیر این صورت، نیاز به پرداخت هزینه کارشناسی وجود خواهد داشت. اما اگر این درخواست، قبل از اعزام کارشناس صورت بگیرد، نیازی به پرداخت هزینه نخواهد بود.

۶. فقط خودروی درخواست‌شده کارشناسی خواهد شد

زمانی که شما درخواست کارشناسی خودرو را مطرح می‌کنید، اطلاعات خودروی موردنظرتان را هم اطلاع می‌دهید. بعد از اعزام کارشناس، ارزیابی فقط برای همان خودرو انجام خواهد گرفت و دیگر خبری از بررسی موارد دیگر نیست. برای ارزیابی و کارشناسی هر موردی نیاز به ثبت درخواستی جداگانه وجود دارد.

۷. نباید هیچ‌گونه هزینه اضافی به کارشناس پرداخت شود

کارشناس خودرو سانیار به‌طور دقیق، هزینه فرایند کارشناسی را به شما اعلام می‌کند. و این هزینه از راه‌های مشخص شده باید پرداخت شود. بنابراین، لازم نیست که هیچ‌گونه هزینه اضافی به کارشناس پرداخت شود. اهدای هدیه، انعام و هرگونه پرداختی دیگری به کارشناسان مجموعه کارشناس خودرو سانیار ممنوع است.

۸. برقراری ارتباط با کارشناسان ممنوع است

ارتباط شما با کارشناسان سانیار خودرو باید از مجرای مجموعه صورت بگیرد. هرگونه تماس و برقراری ارتباط با کارشناسان تیم ممنوع است. بعد از اینکه فرایند کارشناسی به پایان رسید هم، باید فقط و فقط با خود مجموعه سانیار خودرو در ارتباط باشید و پرسش‌ها و مشکلات احتمالی‌تان را با شرکت در میان بگذارید، نه کارشناسان. اگر شما خارج از دایره قوانین شرکت با کارشناس در ارتباط قرار بگیرید، سانیار خودرو حق کارشناسی را برای خود ضبط خواهد کرد و پیگیری‌های قضایی هم در رابطه با آن صورت خواهد داد.

در آخر

استفاده از هر نوع خدماتی نیاز به رعایت قوانین مربوط به آن دارد. مجموعه سانیار خودرو هم با در نظرگرفتن قواعد و قوانینی سعی دارد که روند کارشناسی خودرو را با حفظ کیفیت حداکثری در مسیری درست و مشخص پیش ببرد. این قواعد و چارچوب‌ها در نهایت، به نفع مشتریان خواهد بود و این امکان را به آنها می‌دهد تا در فرآیندی قابل‌پیگیری و مطمئن به خواسته‌هایشان برسند.

 

همچنین بخوانید: