کارشناسی خودرو سانیار

خروج
درخواست کارشناس به صورت تلفنی 02144259405 - 09120211289 ربات تلگرام

 0bff21a1 14a8 417a 92b0 fe2131640a58

در پایان جلسه روز گذشته شورای عالی ترافیک، تعیین شد که طرح ترافیک شهر تهران از هفته آینده بار دیگر از سر گرفته شود. زالی، رئیس ستاد مقابله با کرونای استان تهران با اشاره به از سر گرفته شدن طرح ترافیک شهر تهران، اعلام کرد که این ستاد با اجرای طرح ترافیک از روز دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه به صورت مشروط موافقت کرده است، ولی اگر بعد از اجرای طرح ترافیک میزان ابتلا به کرونا افزایش پیدا کند، بار دیگر در اجرای طرح ترافیک تجدید نظر خواهد شد.
به گزارش کارشناس خودرو سانیار و به نقل از باشگاه خبرنگاران، رئیس ستاد مقابله با ویروس کرونا در استان تهران در ادامه صحبت های خود با اشاره به اجرا شدن طرح ترافیک افزود: ساعت طرح ترافیک از ۸ صبح آغاز شده و تا ساعت ۱۶ بعد از ظهر اعتبار دارد و خروج از طرح هم از ساعت ۱۴ بعد از ظهر آزاد خواهد بود. لازم به توضیح است که ساکنین محدوده طرح ترافیک، از تخفیف ۵۰ تا ۷۰ درصدی بهره مند خواهند شد که برای این کار مجوزهای لازم از شورا گرفته می شود.
زالی در ادامه صحبت های خود همچنین به وضعیت تاکسی های مختلف اشاره کرد و افزود، تاکسی های سرویس ها، تاکسی های اینترنتی و یا خودروهای کادر بیمارستانی می توانند تا زمانی که این شرایط وجود دارد، به صورت کاملا رایگان در هر دو محدوده طرح ترافیک اقدام به تردد کنند.